fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Україна
Погода на початок тижня: жовтень прийде в країну з приємним потеплінням

Погода на початок робочого тижня буде досить теплою, проте подекуди очікуються дощі.

Також вересень попрощається з Україною мокрим кліматом, а жовтень прийде в країну з приємним потеплінням. Джерело

Хоча слід підкреслити, що температурні перепади – від +14 до +24 градусів в різні дні. Про це повідомляє український Гідрометцентр.

Читайте також: Зpyчно, але нeбeзпeчнo: чому не мoжна пити чай в пакетиках. Краще все ж вибирати розсипний листовий

Так у вівторок, 1 жовтня, дощі пересунутися з заходу України на схід і трохи похолодає.

У західних, східних і деяких центральних областях країни очікується +16…+19 градусів тепла, а в Житомирській, Київській, Чернігівській та Сумській областях країни – всього +14…+16 градусів за Цельсієм.

У середу, 2 жовтня, температура повітря знову підвищитися і по всій території України прогнозується +19…+24 градуси тепла. В цей день ніяких опадів не очікується.

Related Post