fbpx
Breaking News
В моїй сім’ї без цього салатика не обходиться жодне святкування. Оригiнальний і неймoвірно смачний салат  «Боярин» тoчно помітять і відзначать ваші гості
– Аня, я все розумію, що ти закохалася в Максима і не хочеш знімати рожеві окуляри, у мене було таке ж, тільки чоловік у мене не такий, як у тебе. Ми з ним сваpимося, але один одного не зрaджуємо і цінуємо нашу сім’єю.  – А чому ти вважаєш, що у мене не так? Ми любимо один одного! Мені здається, ти просто заздриш! Твоєму чоловікові вже скільки? 35! А моєму всього 26! 
– А щo ти хoтіла? Ти знала, що заміж виходиш за чоловіка з дітьми! Ти дивись, а то Іра їх батькові віддати і на зовсім може! Вона з ними вже не справляється. А дітям чоловіча рука потрібна у вихованні. – У мене немає більше слів, у мене немає більше терпіння і як вийти з цієї ситуації я також не знаю
Сьогодні свої іменини святкують Юрії: щиро вітаємо вас з Днем Ангела! Нехай цей день буде дійсно радісним і наповненим Божою присутністю! 
Кoли свекруха зрозуміла, що торжество все ж відбудеться, то з’явилася на святі в білій мереживній сукні, весь час ридала і розповідала гостям, що це найгірший день у її житті. Молодята, порадившись, вирішили прямо на весіллі розставити всі крапки над “і”. Свекруха в сльозах вибігла на вулицю. Такого повороту подій вона не очікувала
Україна
Погода на початок тижня: жовтень прийде в країну з приємним потеплінням

Погода на початок робочого тижня буде досить теплою, проте подекуди очікуються дощі.

Також вересень попрощається з Україною мокрим кліматом, а жовтень прийде в країну з приємним потеплінням. Джерело

Хоча слід підкреслити, що температурні перепади – від +14 до +24 градусів в різні дні. Про це повідомляє український Гідрометцентр.

Читайте також: Зpyчно, але нeбeзпeчнo: чому не мoжна пити чай в пакетиках. Краще все ж вибирати розсипний листовий

Так у вівторок, 1 жовтня, дощі пересунутися з заходу України на схід і трохи похолодає.

У західних, східних і деяких центральних областях країни очікується +16…+19 градусів тепла, а в Житомирській, Київській, Чернігівській та Сумській областях країни – всього +14…+16 градусів за Цельсієм.

У середу, 2 жовтня, температура повітря знову підвищитися і по всій території України прогнозується +19…+24 градуси тепла. В цей день ніяких опадів не очікується.

Related Post