fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Україна
Погода на тиждень: українцям пообіцяли різке потепління, але пощастить не всім

В Україну після весняної погоди, досить незвичайної для лютого, повернулися сніг та морози. Проте до приходу календарної весни залишилися лічені дні.

Синоптики докладно розповіли, якими будуть останні дні зими. Джерело

У понеділок, 25 лютого снігу і дощу, так само не очікується.

З заходу насувається чергове потепління – у західних і центральних областях вдень від +4 до +6 градусів, на півночі від -1 до +6, у східних областях від -1 до +1, і на півдні від +2 до +6 градусів.

У вівторок, 26 лютого на більшій частині України пройдуть дощі (на сході країни сніг з дощем). Сухо, але при цьому похмуро буде тільки в деяких західних областях.

Опади не принесуть з собою похолодання – на заході країни вдень від +3 до +6 градусів, в центрі від +1 до +4, на півночі від 0 до +4 градусів, у східних областях від 0 до +3, і на півдні від +2 до +5 градусів.

Читайте також: Олексій Рибний 25 лютого: чого категорично не можна робити

У середу, 27 лютого мокрий сніг з дощем випаде у центральних і північних регіонах.

Морозу в передостанній день зими не очікується – середня температура повітря вдень становитиме від +2 до +4 градусів, найтепліше буде на заході – до +6 градусів, а найхолодніше в Сумській і Харківській області, всього лише від 0 до +2 градусів.

Варто нагадати, що похолодання в Україні, яке розчарувало нас після теплих днів, виявилося лише невеликим “системним збоєм” в наближення весни, яка впевнено крокує по Україні.

Можна ховати шапки і теплі шарфи і починати дихати на повні груди – синоптики пообіцяли потепління.

Related Post