fbpx
Події
Пoтoпuлa дітей, а сама не змогла: мати шoкyвaлa заявою

Київські правоохоронці затримали неподалік від Чернігова жінку, яку підозрюють у вбuвcтві двох власних дітей.

Про це повідомляє прес-служба ГУ Нацполіціі в Києві. За даними правоохоронців, увечері 26 жовтня у Дарницьке управління поліції звернувся чоловік, який повідомив, що його колишня дружина забрала їхніх спільних дітей – шестирічну доньку та п’ятирічного сина, і пропала.

Жінку за орієнтуванням знайшли неподалік від Чернігова в неадекватному стані. Дітей у неї не було. Пізніше хлопчика і дівчинку виявили в озері в Дарницькому районі.

Жінка, яку співробітники правоохоронних органів затримали в зв’язку з підозрою у вбuвcтвi двох своїх дітей, заявила, що “для них так буде краще”.

Читайте  також: 29 ЖОВТНЯ: ЯКЕ СЬОГОДНІ СВЯТО, ПРИКМЕТИ, ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ

За словами затриманої, разом з дітьми вони пішли купатися, діти пoтoнyлu, а вона не змогла, хоча і хотіла нaклacти на себе руки.

Начальник Дарницького управління поліції Сергій Чернишов повідомив, що сім’я переїхала до Києва з Криму і раніше ніколи не потрапляла в поле зору правоохоронців.

Співробітники поліції вже провели обшук житла затриманої, поспілкувалися з її колишнім чоловіком, сусідами і колегами.

“На сьогоднішній день відомо, що подружжя розлучилося, але чоловік, який вже має іншу сім’ю, завжди підтримував колишню дружину і дітей: орендував квартиру і допомагав фінансово.

Сусіди і колеги жінки, яка працювала вихователем в дитячому саду, (в нього і ходили загиблі діти) розповіли, що вона була замкнутою, практично ні з ким не спілкувалася.

Самі діти завжди були доглянуті, займалися плаванням, айкідо і фігурним катанням”, – зазначив Сергій Чернишов.

Джерело.

Related Post

facebook