fbpx
Breaking News
Гороскоп на 20 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а oсь дeяким знaкам треба остeрігатися
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Здоров'я
Потужні магнітні бурі в квітні: коли чекати

Протягом квітня очікують кілька геомагнітних коливань і дві потужні магнітні бурі у другій половині місяця.

Першу прогнозують 12 числа. Найвищу точку напруги в цей день слід очікувати не раніше 13.00, повідомляє прес-служба Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця.

Невеликі магнітні сплески також можливі 16, 22 і 25 квітня.

А ось сильні бурі будуть 23-24 квітня. Нездужання дадуть про себе знати до 14:00.

Читайте також: Часникове лушпиння продовжує молодість шкіри!

Щоб уникнути негативного впливу сонця в цей період рекомендують не навантажувати себе зайвою фізичною роботою, більше відпочивати, уникати стресових ситуацій, дотримуватися правильного раціону харчування і водного режиму.

Також під час магнітної бурі слід обмежити далекі поїздки і тримати під рукою необхідні ліки.

Related Post