fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Світ
Принц Гаррі приміряв тpycи на очах здивованої публіки

Британський принц Гаррі та його вaгiтнa дружина Меган Маркл перебувають з офіційним візитом в Австралії, де побували на iграх для людей з обмеженими можливостями або iграх нескорених.

Принц Гаррі відзначився жартівливим поступком. Він приміряв труси, які йому подарували на спортивному заході Invictus Games в ході його візиту в Сідней.

Читайте також: ДРУЖИНА ПРИНЦА ЧАРЛЬЗА КАМІЛЛА ПОДАЄ НА РОЗЛУЧЕННЯ

Під час заходу один зі спортсменів попросив принца залишити автограф на його трусах, на що,звичайно ж, отримав відмову. Однак чоловік не здався, і в той же день знову вручив принцу Гаррі труси, але вже в якості подарунка.

Подарунок Гаррі все-таки прийняв, жартівливо зазначивши, що лише в Австралії можна знайти щось подібне, і навіть похвалив якість шовку.

“О, подивіться на них. І це як шовковий камуфляж. Я ще не бачив таких. Тільки в Австралії ви можете знайти щось подібне. Це так все неправильно, але так чудово”, – сказав Гаррі.

Принц також надів труси прямо поверх штанів і зробив кілька фотографій зі спортсменами.

Джерело.

Related Post