fbpx
Breaking News
Вона сказала «Так»: Нікіта Добринін зробив пропозицію Даші Квітковій. Такої романтики ви, мабуть, ще не бачили!(фото, відео)
Неймовірної сили Молитва, яку пoтрібно прочитати на Хрещення Господнє, Богоявлення
Найніжніші, найпухкіші в світі молочні булочки! Найпростіші у приготуванні. Все життя дякую бабусі за рецепт. Смакують не лише солодкими, а й із шиночкою, солоним огірочком, борщем.
Навіть не знаю з чого почати, просто в голові не вкладається. Таке відчуття, ніби світ просто перевернувся. Так, я в своєму житті багато пережив і побачив, але щоб таке…
Спершу моя соцсторінка рясніла то новими УЗД, то розповідями про моє самопочуття, то скриншотами з календарів розвитку вaгiтнoсті. Потім мені стали огидні ворушіння, мене аж пересмикувало від них, я моментально змінювалась в обличчі. Не знаю, як пояснити … я всім своїм нутром відкидала те, що в мені, мені мій стан був вкрай неприємний
Економіка
ПриватБанком керуватиме іноземець: що ми про нього знаємо

Наглядова рада ПриватБанку схвалила кандидатуру чеського фінансиста Петра Крумханзля на посаду голови Правління. Відповідні документи були подані до Національного банку України на затвердження, передає Обозреватель.

Про це йдеться в офіційній заяві фінустанови.

“У процесі оцінки кандидатів на посади у Правлінні ПриватБанку, ми передусім керувалися такими критеріями як високий професіоналізм, досвід роботи у провідних банках ЄС, орієнтованість на результат, ґрунтовний досвід з операційного управління та впровадження інструментів контролю”, – заявив голова Наглядової ради банку Енгін Акчакоча.

За його словами, Крумханзль відповідає всім вимогам. Він довів здатність ефективно реорганізувати слабкі сторони банків.

Читайте також: Видачу закордонних паспортів затримують. Українцям радять не планувати поїздок

“Зосередженість на трансформаціях з метою вдосконалення операційної ефективності є його беззаперечною перевагою. Особисто на мене він справив враження натхненної і високомотивованої людини. Крім того, він зосереджуватиметься більше на операційному управлінні банком, ніж на саморекламі”, – сказав Акчакоча.

За версією видання “Українські новини”, Крумханзль в 1989 році закінчив Карлів університет у Празі. За освітою він математик. У 2004-2008 рр. працював в чеському Raiffeisenbank операційному директором; в 2008-2011 рр. працював в Україні в “Райффайзен Банку Аваль” операційним директором, в 2011-2013 рр. працював в компанії Interim Management & Consulting, а в 2013-2016 головним операційним директором в словенській філії австрійської компанії Heta Asset Resolution.

Читайте також: В Україні дорожчатиме інтернет: як і на скільки

Останнім місцем роботи Крумханзля є пост головного операційного директора в китайському Home Credit China (з травня 2016 р. і по теперішній час).

Крумханзль володіє англійською, німецькою, російською, чеською та японською мовами, а крім того захоплюється айкідо.

Related Post