fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Наука
Провальне ЗНО: повідомили, скільки абітурієнтів здали англійську мову на 0 балів

19 тисяч абітурієнтів з 84 тисяч не склали ЗНО з англійської мови. Вони отримали за завдання нуль балів.

Тест з англійської складався з кількох частин. Найкраще учасники тестування впоралися з аудіюванням.

Читайте також: В УКРАЇНІ З’ЯВЛЯТЬСЯ МУНІЦИПАЛЬНІ НЯНІ: ЩО ЗМІНИТЬСЯ І ЯКІ ПІДВОДНІ КАМЕНІ

Найгірше – з письмом. Саме за це завдання написати зв’язне висловлювання на задану тему 19 тисяч абітурієнтів отримали нуль балів.

“Добре справилися із завданнями з читання. Треба було прочитати текст і дати відповідь на запитання. Непогано виконали завдання з розділу “використання мови”.

Це правила правопису, вживання мовних конструкцій тощо. А результати виконання частини “письмо” набагато гірші: понад 19 тисяч учасників (з 84 тисяч тих, хто здавав тест) отримали нуль балів у цій частині тесту.

Треба було написати висловлювання (лист) на задану тему”, – говорить директор УЦОЯО Вадим Карандій.

Джерело.

Related Post