fbpx
Здоров'я
Ранок без стресу: ці 5 порад допоможуть вам вставати з першими півнями

Чим ближче до зими, тим важче нам вставати вранці: погода на вікном зовсім не закликає до продуктивності, лише викликає бажання ще поніжитися у теплому ліжку.

Ми розповімо тобі, як змусити себе прокидатися рано, не перетворюючи це в катування:

  • Смачний сніданок

Це може стати відмінною мотивацією до підйому: візьми за звичку їсти сніданок тільки вдома.

Причому, зроби свій сніданок якомога смачним і корисним, адже вранці можна дозволити собі зайве.

Не обов’язково їсти бутерброди з ковбасою або вівсянку, спробуй, наприклад сніданок по-італійськи з овочами. Це допоможе прикрасити навіть найпохмуріший ранок.

Читайте також: СТАРША СЕСТРА ЗАБРАЛА НАС У МАМИ

  • Продуктивність

Вранці ми прокидаємося з чистими думками, тому в цей час наша продуктивність може бути дуже високою.

Прокинься рано-вранці, щоб зробити частину своїх справ, цим самим звільнивши собі вечір для відпочинку і розваг. Чим не мотивація?

  • Ранкові ритуали

Візьми собі за правило робити якусь приємну річ вранці, щоб вона увійшла у звичку. Це може бути що завгодно: медитація, йога, або просто чашечка запашної кави. Тоді тобі захочеться встати заради цієї речі.

  • Світанок і тиша

Ранок – це саме той час доби, коли можна побути наодинці зі своїми думками. У цей час можна насолодитися абсолютною тишею і красивим світанком. Так чому ж ти досі не користуєшся цим?

  • Хороший початок

Якщо ти встанеш, нехай навіть на півгодини раніше – встигнеш все і не будеш збиратися похапцем на роботу. Це убезпечить тебе від поганого настрою на весь день і дасть можливість спокійно спланувати всі свої справи.

Джерело.

Related Post

facebook