fbpx
Події
Шестеро дітей ледь не зaмepзли на cмepть через «poзвaги» матері

Жителі села в Чернігівській області не допустили cтpaшну тpaгeдію.

У Чернігівській області шестеро дітей з села Вересоч ледь не зaмepзли на cмepть, покинуті своєю матір’ю, яка в цей час poзвaжaлася в районному центрі.

Сусіди, стурбовані тим, що з труби будинку багатодітній жінки довго не йде дим, з’ясували, що дівчина відправилася гуляти, отримавши «дитячі» гроші, а шестеро малюків сидять в нетопленій хаті.

Рятували дітей місцеві чиновники, поліція і медики.

Наймолодшому з них — рік і три місяці, а старшому — десять, і він в покинутій хаті залишався за головного: саме Данило одягав і годував братів і сестричку.

Щоб хоч якось зігрітися в холодній хаті, діти включали старенький обігрівач, їли суп, залишений матір’ю, а розважалися переглядом телевізора.

Читайте також: ЗЕМЛЯ СПОВІЛЬНИТЬСЯ І ВПАДЕ В ЦЕНТР СОНЦЯ: ВВАЖАЮТЬ ВЧЕНІ

«Ми багато не їмо. Це коли мама — багато їмо», — зізнався старший син.

Тим часом, за словами сусідів, жінка не з’являлася у дітей дві доби, і односельці вирішили повідомити місцеві влади. У сільраді, отримавши таке повідомлення, звернулися в поліцію.

«Я вже думала, що її десь вбuлu, щось з нею зpoбили. Адже не можна так взимку кинути діток», — дивується Галина Лазар, в.о. старостa села Вересоч, Куликівського селищної ради.

Працівники соціальних служб, які прибули за викликом, були змушені доставити дітей до лікарні, поки поліцейські розшукували матір.

«Менші — трохи переохолоджені. Але вони були так слабо одягнені, що знайшли там сусіди, то на них і наділи. На сьогоднішній день стан дітей не викликає занепокоєння. Тільки у одного хлопчика спочатку була підвищена температура, до 38 градусів, у середнього», — зазначила головний лікар Куликівської райлікарні Оксана Хорошок.

Дітей в лікарні помили і переодягли. Їх годують і навіть знайшли їм іграшки, а мати додому так і не повернулася.

«Її знайшли в районному центрі. За інформацією сусідів з цього села, де проживає жінка, вона неодноразово після отримання грошей на дітей йшла в такі зaгули», — повідомив речник управління Нацполіціі області Сергій Бриль.

Односельчанка матері- «героїні» спробувала пояснити її поведінку: «Розумієте, вона так само виросла в дитбудинку. Теж така мати у них була, що кинула їх. Їх там теж багато дітей. Кинула. І вона ж так само. Просто її ніхто не вчив! Ніхто не вчив за дітьми доглядати».

Також на захист матері встали і діти, стверджуючи, що вона ніколи не пропадала раніше більш ніж на півдня, і до ночі завжди поверталася.

«Дрова їй сільрада виділяє, привозить. Ну так у неї сьогодні-на-сьогодні по-сучасному «людина живе», — розповіла інша селянка.

Тим часом, на 28-річну матір шістьох дітей відкрили кримінальне провадження.

«Це злісне невиконання батьківських обов’язків, передбачає реальні терміни ув’язнення — від 2-х до 5-ти років», — підкреслили в поліції.

Варто додати, що всі діти записані на одного батька, який вже приходив до лікарні провідувати їх. Але чи готовий чоловік займатися дітьми, поки не сказав.

Джерело.

Related Post

facebook