fbpx
Breaking News
НЕдобрий ранок: 5 помилок, які ми робимо зранку, а потім жаліємося на самопочуття. Уникайте їх – і ваш ранок завжди всміхатиметься!
Все про Різдвяний піст 2019-2020: тривалість, особливості, харчування і як правильно постувати, щоб дійсно очиститися душевно і тілесно.
Красуні, зберігайте собі місячний календар стрижок на ГРУДЕНЬ-2019 з детальними рекомендаціями! Щоб не забути, коли варто йти до перукаря, а коли краще не чіпати волосся. Нехай візит до майстра подарує вам лише позитив і зміни на краше!
Цeй сметанковий торт печу вже вдруге за місяць. Діти кажуть, що я чарівниця! А це все заслуга неймовірно легкого рецепту! Зaписуйте, гoтуйте і будьте здoрові!
Цeй рецепт дбайливо зберігається на першому аркуші пожовклого від часу зошита. Його ми завжди пекли на свята. Не було нічого більш святкового для мене, ніж ця білосніжна гірка. Звідки цей рецепт в нашій родині взявся вже ніхто і не пам’ятає. Швидко і просто готувати, а смак приголомшливий!
Суспільство
Що потрібно знати: для молодих вчителів в Україні підготували нове випробування

В Україні найближчим часом введуть інтернатуру для вчителів. Це означає, що молоді педагоги (бюджетники контрактники) повинні будуть відпрацювати рік в школі під керівництвом досвідчених наставників.

Така реформа потрібна для того, щоб майбутні вчителі адаптувалися до роботи в школі. Про це заявила міністр освіти Лілія Гриневич.

Вона визнала, що рівень педосвіти в Україні — не кращий. За її словами, в даний момент відомство розробляє реформу педагогічної освіти, яке часто відстає від реальних потреб.

Так відомо, в Україні — 436 тисяч 700 вчителів. Вони працюють в 15 з половиною тисячах шкіл. Серед педагогів 85% – це жінки, 15% – чоловіки.

Читайте також: В УКРАЇНІ ЗМІНИЛИ ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ПАСПОРТІВ: ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ ВЖЕ СЬОГОДНІ

Найбільше в нашій країні вчителів української мови та літератури і викладачів англійської. А найменше – фахівців з французької та іспанської мов.

Найбільше молодих вчителів віком до 30 років працюють на Буковині та Волині. Третина вчителів — у віці від 41 до 50 років. Чверть – це педагоги від 31 до 40 років.

Найбільша і головна проблема викладачів — низькі зарплати. Тому в цю галузь не йдуть багато здатних професіоналів.

Скажімо, зарплата молодого вчителя зараз становить близько 4,5 тис. грн, а найвищий рівень зарплати вчителя з досвідом, вищою категорією — до 11 тис. грн. Середній рівень зарплати в галузі — 7,5 тис. грн.

Як запевняє Лілія Гриневич, якби зарплати були в два рази вище (від 9-10 тис. грн для молодих вчителів і 15 тис. грн для педагогів з досвідом), то професія стала б більш престижною, і в школу пішло працювати більше випускників педагогічних вузів.

Джерело.

Related Post