fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Що потрібно знати: для молодих вчителів в Україні підготували нове випробування

В Україні найближчим часом введуть інтернатуру для вчителів. Це означає, що молоді педагоги (бюджетники контрактники) повинні будуть відпрацювати рік в школі під керівництвом досвідчених наставників.

Така реформа потрібна для того, щоб майбутні вчителі адаптувалися до роботи в школі. Про це заявила міністр освіти Лілія Гриневич.

Вона визнала, що рівень педосвіти в Україні — не кращий. За її словами, в даний момент відомство розробляє реформу педагогічної освіти, яке часто відстає від реальних потреб.

Так відомо, в Україні — 436 тисяч 700 вчителів. Вони працюють в 15 з половиною тисячах шкіл. Серед педагогів 85% – це жінки, 15% – чоловіки.

Читайте також: В УКРАЇНІ ЗМІНИЛИ ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ПАСПОРТІВ: ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ ВЖЕ СЬОГОДНІ

Найбільше в нашій країні вчителів української мови та літератури і викладачів англійської. А найменше – фахівців з французької та іспанської мов.

Найбільше молодих вчителів віком до 30 років працюють на Буковині та Волині. Третина вчителів — у віці від 41 до 50 років. Чверть – це педагоги від 31 до 40 років.

Найбільша і головна проблема викладачів — низькі зарплати. Тому в цю галузь не йдуть багато здатних професіоналів.

Скажімо, зарплата молодого вчителя зараз становить близько 4,5 тис. грн, а найвищий рівень зарплати вчителя з досвідом, вищою категорією — до 11 тис. грн. Середній рівень зарплати в галузі — 7,5 тис. грн.

Як запевняє Лілія Гриневич, якби зарплати були в два рази вище (від 9-10 тис. грн для молодих вчителів і 15 тис. грн для педагогів з досвідом), то професія стала б більш престижною, і в школу пішло працювати більше випускників педагогічних вузів.

Джерело.

Related Post