fbpx
Breaking News
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
Зі свого гіркого життєвого досвіду Наталя знала, багатьом чоловікам, які виявляли їй надмірну увагу, потрібна була тільки вона, а не її дитина, цей «багаж» її минулих любовних історій
Щаслива мати горнула до гpyдей одразу два маленькі клубочки — теплі, пахучі й такі рідні. А чоловік скоса поглядав на цю ідилію і сердився. «Віддай мені дітей і йди звідси, cтеpво!» — гаркнув так, що аж у вухах залящало. Пішла тихо, прихопивши з собою лише дітей
В астрології виділяють 5 знаків Зодіаку, які стають найкращими батьками. A ви знaйшли сeбе у цьому списку?
Суспільство
Що важливо знати, коли переведення годинників і як із легкістю перенести

Як із легкістю перенести переведення годинників навесні. Щоб переведення годинників навесні було більш комфортним, лікарі радять переходити на літній час готуватись мінімум за 2 тижні.

Тоді переведення годинників на літній час не спричинить сильний стрес в організму.

Крім того, переведення годинників у Києві та по всій Україні на літній час погано переносять діти і люди похилого віку. Зміна звичного графіка викликає в них втому, слабкість і постійне бажання спати.

Для того щоб переведення годинників в Україні на літній час було максимально легким, не викликало сонливості, а ранішнє пробудження було бадьорим, варто дотримуватись простих порад.

Читайте також: ПЕРЕХІД НА ЛІТНІЙ ЧАС 2018: КОЛИ І НАВІЩО ПЕРЕВОДЯТЬ ГОДИННИК В УКРАЇНІ

 • Щодня готуйтесь до сну на 15 хвилин раніше, ніж за день до цього.
 • Створіть усі умови для комфортного сну: провітріть кімнату, засинайте в темряві і в суцільній тиші, не зловживайте використанням гаджетів перед сном.
 • Ідеальна температура у спальні для сну не повинна перевищувати 18-20 градусів за Цельсієм.
 • Не пийте перед сном міцний чай, каву або алкоголь. Це завадить здоровому і повноцінному сну навіть незалежно, коли переведення годинників.
 • Останнє вживання їжі ввечері має бути не пізніше, ніж за 2-3 години перед сном.
 • Раціон харчування повинно бути збалансованим. Пийте більше води. Перевагу в їжі віддайте свіжим продуктам, овочам і фруктам. Від жирної і важкої їжі краще відмовитись.
 • Також не навантажуйте в цей період організм, беручи додаткову роботу. Більше часу проводьте із приємними для вас людьми, створюючи навколо себе легку і позитивну атмосферу.
 • Перед сном не поспішаючи прогуляйтесь на свіжому повітрі.
 • Щоб ранок не починати в поспіху через переведення годинників, одяг і сніданок краще приготувати з вечора.
 • Вранці увімкніть активну і енергійну музику. Це створить умови для бадьорого підйому і забезпечить заряд позитивної енергії на весь день.
 • Крім того, сонливість вранці як рукою зніме контрастний душ.

Що важливо знати, коли переведення годинників

Щоб не заплутатись, коли переведення годинників в Україні, дотримуйтесь одного мнемонічного правила. Переважно його розповідають дітям, але далеко не всі дорослі знають про нього. Щоб не заплутатися, коли і куди переводять стрілки годинника, запам’ятайте:

ВВ — Весна Вперед;

ОО — Осінь Обернено.

Крім того, щоб не запізнитись на потрібний транспорт і не заплутатись у часі, уважно стежте за стрілками годинника в ніч із 24 на 25 березня, коли буде переведення годинників в Україні на літній час. А якщо є можливість, то краще вирушити в дорогу заздалегідь, щоб уникнути небажаного запізнення.

Зазвичай час відправлення і прибуття поїздів у квитках вказується вже з урахуванням переходу на літній час. Це також стосується аеропортів і автовокзалів.

Джерело.

Related Post