fbpx
Суспільство
Школа судиться з батьками за уроки російської мови

У селі Розквіт Березовського району Одеської області знову розгорається конфлікт між керівництвом місцевої школи і багатодітною матір’ю Ларисою Сапункова, яка відстоює право своїх дітей не вивчати російську мову.

Після того, як в минулому році опоненти підпалили машину її сім’ї і вимога про заміну уроків російської мови для дітей іншим предметом набула резонансу в ЗМІ, російський в їхній школі перевели з обов’язкових предметів в факультатив.

Однак, за словами жінки, директор школи Валентина Коршункова через вчителів продовжує чинити тиск на її сім’ю, повідомляє Думська.

“На жаль, через рік ніхто з винних у цій ситуації не притягнутий до відповідальності, всі вони продовжують займати свої посади і продовжують налаштовувати вчителів проти моїх дітей”, – нарікає Лариса.

Читайте також: ТАРИФ НА СВІТЛО ЗРОБИТЬ РІЗКИЙ СТРИБОК: СКІЛЬКИ ЗАПЛАТИМО

У липні комісія департаменту освіти і науки Одеської ОДА перевірила школу, виявила ряд порушень і рекомендувала розглянути питання про відповідність Валентини Коршунковой займаної посади.

А деяких вчителів школи та начальника відділу освіти сільради залучити до адміністративної відповідальності. Однак всі ці рекомендації були проігноровані.

Після директор школи і викладач Наталя Посмітна (вона теж фігурує в звіті комісії) подали на Сапункова в суд, мовляв, вона їх оббрехала в соцмережах. Завдані мамою учнів збиток педагоги оцінили в цілому в 52 тисячі гривень.

У свою чергу Лариса Сапункова впевнена, що за позовами директора школи і вчителя варто чиновник з департаменту освіти і науки ОДА Зоя Дмитрук , яка до скандалу проводила перевірки школи і не знаходила ніяких порушень.

“Якщо вони вважають, що я їх оббрехала, то чому чекали цілий рік і не подавали в суд, а зробили це після того, як комісія знайшла порушення, і стало питання про те, як Дмитрук не знаходила цих порушень”, – говорить жінка.

Джерело.

Related Post

facebook