fbpx
Суспільство
Шприци, вата, підгузки, крапельниці: аптекам заборонять продавати найнеобхідніше

Незабаром з українських аптек можуть зникнути предмети першої необхідності, наприклад, такі як вата, пластирі і крапельниці. Крім того, скоро в Україні аптечних пунктів стане набагато менше.

Про це повідомили в прес-службі аптечної професійної асоціації України.

Дані зміни торкнуться аптек в тому випадку, коли депутати ухвалять законопроект “Про внесення змін до закону України” Про лікарські засоби “щодо забезпечення економічної конкуренції та захисту прав пацієнтів при здійсненні роздрібної торгівлі лікарськими засобами”.

Новий документ заборонить аптекам продавати громадянам шприци, крапельниці, вату, марлю, пластир, стерильні рукавички та іншу продукцію, яка використовується в медичних цілях.

Читайте також: НА ДИТЯЧОМУ МАЙДАНЧИКУ НЕВІДОМІ РОЗКИДАЛИ ТИСЯЧІ ІГРАШОК: З’ЯВИЛИСЯ ФОТО І ВІДЕО

Крім того, під заборону реалізації також можуть потрапити БАДи, підгузки, дитяче харчування, деякі види лікувальної косметики і це ще далеко не повний список.

Звідси виходить, що людина зможе придбати в аптеках тільки лікарські препарати. А щодо шприців та вати, то ці речі доведеться шукати в інших торгових точках.

На сьогоднішній день кількість всіх вищевказаних препаратах в аптеках сягає показника в 30%. Наскільки українські аптеки будуть дотримуватися цього правила, в разі прийняття законопроекту, невідомо.

Джерело.

Related Post

facebook