fbpx
Breaking News
Вона сказала «Так»: Нікіта Добринін зробив пропозицію Даші Квітковій. Такої романтики ви, мабуть, ще не бачили!(фото, відео)
Неймовірної сили Молитва, яку пoтрібно прочитати на Хрещення Господнє, Богоявлення
Найніжніші, найпухкіші в світі молочні булочки! Найпростіші у приготуванні. Все життя дякую бабусі за рецепт. Смакують не лише солодкими, а й із шиночкою, солоним огірочком, борщем.
Навіть не знаю з чого почати, просто в голові не вкладається. Таке відчуття, ніби світ просто перевернувся. Так, я в своєму житті багато пережив і побачив, але щоб таке…
Спершу моя соцсторінка рясніла то новими УЗД, то розповідями про моє самопочуття, то скриншотами з календарів розвитку вaгiтнoсті. Потім мені стали огидні ворушіння, мене аж пересмикувало від них, я моментально змінювалась в обличчі. Не знаю, як пояснити … я всім своїм нутром відкидала те, що в мені, мені мій стан був вкрай неприємний
Економіка
Штани за 40 гривень і пальто за 300: як українці одягаються в секонд-хенді

В “гарячі” дні покупцям потрібно бути уважними – знижки діють не на всі товари.

В Україні втричі збільшилася кількість магазинів секонд-хенду. Журналісти провели власний експеримент і дізналися, які скарби приховують українські барахолки.

На пошуки наряду столична модниця Олена Вовк відправляється в секонд-хенд. Олена розповідає, що штани можна купити за 40 грн, брендовий піджак “Шанель” чи плаття – за 70 грн, а пальто – за 300 грн. Крім того, бувають дні, коли знижки в “секонді” досягають 50%.

Правда, як підкреслює Олена, покупцям потрібно бути уважними – знижки діють не на всі товари. За підрахунками журналістів, одяг для Олени в цей раз обійшлася в 125 грн.

Читайте також: УКРАЇНЦІВ З ВЕЛИКИМИ КУПЮРАМИ ВИГАНЯЮТЬ З МАРШРУТОК: ЧИ ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ ВОДІЙ ДАТИ ЗДАЧУ

Надія теж прийшла за обновками. Жінка працює педагогом і не має в своєму розпорядженні зайвими грошима.

“Бувають навіть нові речі. Після скидки вони дуже дешеві. Вельветові штани на мені, наприклад, за 10 грн”, – розповідає Надія.

Але більшість українців досі соромляться зізнаватися, що одягаються в секонд-хенді. Тоді як б/у одягу не цураються навіть голлівудські зірки. Люблять барахолки модель Кейт Мосс і актриса Джулія Робертс.

Джерело.

Related Post