fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
“Швидка” більше не приїде на виклик: не зобов’язані обслуговувати

14 лютого, відбулося засідання обласної колегії департаменту охорони здоров’я Запорізької ОДА. Джерело

Директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Костянтин Малашенко розповів, що робота екстреної медичної допомоги за останні кілька років не змінилася.

“За підсумками 2018 року, було зареєстровано близько 400 тисяч викликів. При цьому порівняно з 2017 роком, кількість викликів на одну бригаду скоротилася в середньому на 10%.

Служба екстреної медичної допомоги відповідає нормативам МОЗ.

При цьому витрати на один виклик бригади на кінець 2018 року склав 738 гривень, без урахування підвищення мінімальної зарплати з січня 2019 року”, – говорить директор.

Маршрути госпіталізації пацієнтів стверджують спеціальні госпітальні поради у відповідності з концепцією розташування медустанов.

Читайте також: В яких будинках купити квартиру: 30% економії та більше комфорту

“Ми не зобов’язані обслуговувати хронічних xвopих, оскільки це не наша профільна робота. Однак ми займаємося цим, оскільки в деяких лікарнях не працює невідкладна допомога”, – зазначає він.

Неекстрені виклики перекладуть на сімейних лікарів і «невідкладну допомогу».

У “швидкій” кажуть, що фінансування припадає лише на екстрені виклики і вони будуть скорочувати надання непрофільної допомоги, а з 2020 року взагалі не будуть на них виїжджати.

Керівник департаменту охорони здоров’я Запорізької ОДА Вікторія Клименко попросила керівника екстреної меддопомоги не виїжджати на виїзди по лінії “103” до тих, кому треба просто поміряти тиск або зробити укол, оскільки для цього є сімейний лікар.

Related Post