fbpx
Україна
Синоптики уточнили прогноз погоди на тиждень: грози, зливи і похолодання

Гідрометцентр відкоригував прогноз погоди до кінця тижня, попередивши про те, що на Україну насуваються дощі.

Український Гідрометцентр змінив прогноз погоди з приводу того, що з Балкан і Туреччини насуваються два фронти, які зустрінуться в акурат над західною Україною.

І якщо ще пару днів назад дощів практично не прогнозували, то тепер синоптики попередили про грози і зливи, які протягом декількох днів поллють північ, центр і схід країни.

У понеділок, 9 квітня, тепло і сонячно буде по всій країні. У центрі, на заході та півдні країни повітря прогріється до +20-22 градусів, на сході до +19. Буде без опадів.

У вівторок, 10 квітня, на всій території країни також прогнозують без опадів. Середня температура повітря по Україні – 18-20 градусів вище нуля (найтепліше на Заході – там удень повітря прогріється до 22 градусів).

А ось вже в середу, 11 квітня, за прогнозами синоптиків, під удар грозових дощів потрапить західна Україна. Грози будуть короткочасними і на температуру це сильно не вплине. Більш того, синоптики прогнозують потепління на заході країни до +25, на решті території України без опадів, 20-22 градусів вище нуля.

Читайте також: РИНОК ПPAЦІ ЗА МOТYЗКОЮ І XИТPI СЕНЬЙОРИ: ЯК ЖИВYТЬ YКРАЇНСЬКІ ЗAPOБІТЧАНИ В ІТАЛІЇ

У четвер, 12 квітня, дощі змістяться в північні і центральні регіони України. Разом з дощами дещо похолодає, але всього на 1-2 градуси. На решті території країни, як і раніше, сухо і сонячно. На заході і півдні країни до +22, на північному сході і сході до +19 без опадів.

У п’ятницю, 13 квітня, хмари і дощі заволокут небо над Україною від заходу до сходу через центральні регіони. Лише на півдні буде сухо і сонячно. Прийде і деяке похолодання. На заході країни буде до +20, на півночі і сході всього до +16, в центрі України до +18.

Джерело.

Related Post