fbpx
Breaking News
Центр Разумкова провів опитування: 70% українців позитивно оцінюють діяльність Зеленського, 44% – Верховної Ради
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
Політика
Скандальний закон: в Україні хочуть заборонити фільми, в створенні яких брали участь pocіяни

Вітчизняні “кіношники” обурені – мовляв, депутати готують українському глядачеві ведмежу послугу.

В Україні хочуть заборонити фільми, в створенні яких брали участь громадяни Росії. Вітчизняні “кіношники” обурені – мовляв, депутати готують українському глядачеві ведмежу послугу. Адже під табу виявляться не тільки фільми країни-агресора, а й відомі голлівудські блокбастери.

Так Володимир Зеленський висловився після заборони серіалу “Свати” в Україні. Слова шоумена готові повторити українські “кіношники”. А все через законопроект номер 6623.

Якщо Парламент його прийме, то в Україні буде заборонений показ будь-якого фільму, знятого за участю хоча б одного громадянина держави-агресора. Відомий кінопродюсер Сергій Созановський впевнений – репутація країни постраждає.

Читайте також: ЗРОСТАННЯ СОЦСТАНДАРТІВ: КОМУ ПОЩАСТИЛО І СКІЛЬКИ ДОДАДУТЬ

“Ми, швидше за все не побачимо останнього сезону” Ігор престолів “, тому що, на жаль, громадянин країни-агресора грав в одній із серій.

Ми, на жаль, не побачимо новий сезон” Вікінгів “. На жаль, ми втратимо документального фільму про Сенцової, тому що оператором цього фільму був громадянин країни-агресора”, – обурюється співзасновник FILM.UA Group Сергій Созановський.

Поділяють застереження і в Українській кіноасоціації.

“Прописано, що не можна буде показувати на території України будь-який продукт, який знятий на території Росії. Що це значить, що, наприклад, фільм” Місія нездійсненна “, або” Міцний горішок “, або” Трансформери “/

Частина яких знімалася в Росії – також вже не можуть виходити на нашому ринку. тобто ми позбавимо нашого глядача великої кількості класики і нових фільмів”, – прокоментувала виконавчий директор Української кіноасоціації Вікторія Ярмощук.

А ось кіно- і телепродюсер Влад Ряшин впевнений – якщо скандальний документ Рада все-таки прийме, то це призведе до ще однієї проблеми.

“Цей закон неможливо виконати. Ми знаємо масу людей, у яких є громадянство кількох країн. Як це перевірити? Тобто робити по кожній людині, яка працює над тим чи іншим продуктом офіційний запит куди? У погранслужбу, в МВС – куди?”, – цікавиться генеральний продюсер групи компаній Star Media Влад Ряшин.

Звернулися “кіношники” в офіс Омбудсмена. Там підтвердили – законопроект 6623 дійсно викликає питання.

Фахівці Секретаріату Уповноваженого з прав людини здійснюється аналіз зазначеного законопроекту, який містить норми, які можуть привести до негативних наслідків. У тому числі і з-за невизначеності процедури встановлення громадянства осіб, задіяних у створенні фільмів та іншої аудіовізуальної продукції.

Аналогічні зауваження висловили і в Головному науково-експертному управлінні Верховної Ради. У свою чергу, кінопродюсер Максим Асадчий впевнений: прийняття законопроекту 6623 не тільки обмежить українського глядача, а й зіграє на руку медіапіратам.

Законопроект 6623 – не перша спроба депутатів заборонити всіх російських акторів в Україні. Рік тому схожу ініціативу Рада провалила – документ розцінили як такий, що порушує права людини.

Джерело.

Related Post