fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Україна
Скоро і без прав дозволять їздити: українцям обіцяють новий закон про права

Українці незабаром зможуть сідати за кермо автомобілів, не турбуючись про наявність при собі прав при.

Про це розповів на своїй сторінці в Facebook правозахисник Володимир Караваєв, який є заступником голови Координаційної ради в Загальнонаціональному Форумі безпеки дорожнього руху. Джерело

“Депутати хочуть спростити керування транспортним засобом шляхом скасування вимоги для громадян України мати водійське посвідчення, реєстраційний документ на транспортний засіб і страховий поліс.

Ідентифікація водія поліцейським повинна здійснюватися на підставі усної інформації від нього”, – повідомив автоюрист Караваєв.

Згідно із запропонованими змінами, водій не зобов’язаний буде при управлінні машиною мати при собі посвідчення водія, реєстраційний документ на авто та страховий поліс, якщо відповідна інформація про нього і транспортний засобі міститься в електронній базі даних.

Все, що потрібно буде від водія у разі зупинки поліцейськими – “чітко і зрозуміло назвати своє прізвище, ім’я, по батькові, повну дату народження або номер договору страхування для перевірки поліцейським даних з відповідної бази”.

Читайте також: ГОРОСКОП НА 1 ГРУДНЯ ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ: КОМУ ДОЛЯ ПІДКИНЕ ЛИМОН

“У випадку, якщо водій цього не зробить – його очікує штраф у розмірі 425 грн. А якщо поліцейський буде не в змозі встановити особу (в тому числі з-за нечіткого або незрозумілого мови) – водія можна затримати.

Провести особистий огляд, включаючи речі і документи, тимчасово затримати його транспортний засіб або усунути від управління транспортним засобом”, – додав Караваєв.

Виглядає, що тим людям, які мають якісь дифекти дикції, і їм важко “чітко і зрозуміло назвати своє прізвище та ім’я”, скористатись такими “покращеннями” не вдасться.

Користувачі мережі відреагували на таку інформацію неоднозначно. Комусь майбутнє нововведення сподобалось, а дехто відверто кепкує з цього.

“Віртуальна реальність, йдемо в ногу з часом”;

“Все вірно, заї*****ся права перекладати з мотоцикла в машину”;

“А як ви доведете, що ви чітко назвали поліцейському свої дані і обшук вашої машини незаконний? Це один зі сценаріїв”;

“Коли дозволять їздити без автомобілів?!”, – пишуть користувачі.

Related Post