fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Суспільство
Сьогодні свято Ксенії – 6 лютого: що категорично не можна робити

6 лютого православний світ вшановує пам’ять двох святих угодницею, які мали однакову ім’я Ксенія (Аксенія). Перша Ксенія Римлянині (в миру Евсенія), що жила в V столітті в родині знатного римського сенатора, пішовши з рідної домівки, щоб уникнути неприємного її християнським переконанням шлюбу, заснувала жіночий монастир, прославившись великої святістю, благочестям і милосердям.

Інша Ксенія, яку шанують 6 лютого, це Ксенія Петербурзька. Її ім’я пов’язане з найважчим, але і з найвищим видом подвижництва – юродством Христа ради, тобто “добровільно обраним особливим шляхом порятунку, виконаного істинною мудрістю при уявній божевіллі”.

В цей день є безліч заборон, тому що день вважається дуже важким. Існує прикмета, що не можна сьогодні вечеряти взагалі.

Інакше, хто перший сяде за стіл вечеряти, той і пoмpe перший в сім’ї. Іноді старі спеціально сідали за стіл першими, щоб дітей не спіткала біда. Джерело

Також сьогодні заборонено:

  • Шити;
  • Прясти;
  • В’язати;
  • Стригти нігті (особливо на ногах, будуть судоми) і волосся;
  • Ставити квас і брагу (восени буде неврожай);
  • Зав’язувати вузли (накличеш на пoxoвання);
  • Перестилати постіль (зaxворієш);
  • Розповідати про свої сни.

Читайте також: Подарували бабусі на ювілей внука і поїхали

Сон не можна було розповідати, тому що вони сьогодні снилися віщі. А у деяких були свої значення, що провіщають майбутнє. Якщо приснилися камені – це важкість у животі, хвилі – до пересудів і пліток.

Якщо побачили в сні церкву – до швидкої втрати, терли очі – дізнаєтесь про чужі погані справи, носили дитину на руках – будете думати про батьків. Якщо уві сні ви жахнулися, то ваше життя буде рівним і спокійним.

Ділити що-небудь — до тяжкого становища. Жабу побачити — до зміни погоди. Щоб “оновити” почуття – окурюйте спальню ароматом іланг-ілангу або ароматом апельсина.

Люди, що нapoдилися в цей день — хороші працівниці. Їм слід носити сердолік, гематит.

Related Post