fbpx
Україна
Спека не здається: прогноз погоди в Україні на тиждень

Днями українські синоптики заявили, що в серпні спеку змінюватимуть дощі, які очікуються майже щотижня, але, в той же час, аномальних злив очікувати не варто. Уточнили прогноз і дізналися, яка погода очікується в самій середині місяця.

11 серпня, в суботу на більшій частині України хмарно, без опадів. Дощі з грозами очікуються лише в західних областях – Рівненській, Волинській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Закарпатській.

Середня температура повітря вдень по всій країні складе від 27 до 29 градусів вище нуля.

12 серпня, в неділю дощів і гроз слід очікувати в Житомирській, Вінницькій, Хмельницькій, Чернівецькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Закарпатській областях.

Читайте також: ПЕРШИЙ ДЗВОНИК В УКРАЇНІ: ЯКОГО ЧИСЛА ПОЧНЕТЬСЯ НАВЧАЛЬНИЙ РІК

На заході країни вдень в середньому від 25 до 27 градусів, на півночі – від 25 до 29, в центральних областях від 27 до 31 градуса, в східних – від 28 до 30 градусів, і на півдні від 29 до 31 градуса тепла.

13 серпня, в понеділок в Україні без опадів, температура повітря залишиться в межах тих же значень, що і в неділю.

14 серпня, у вівторок по всій країні сонячно і жарко – на більшій частині України вдень від 28 до 30 градусів, на півдні від 30 до 32 градусів.

15 серпня, в середу в Україну повертаються сильні дощі, правда, вже без гроз – мокро буде в західних областях. Опади на пару градусів (до +28) вгамують повітря. Але це тільки на заході.

В інших частинах України буде ще спекотніше, ніж в середу, температура повітря підніметься до 32-33 градусів тепла.

Джерело.

Related Post

facebook