fbpx
Україна
Спека зіграє “в піддавки” з холодним фронтом: синоптики розповіли про погоду на наступний тиждень

За прогнозами синоптиків, наступного тижня очікується бездощові спекотна погода практично по всій території країни.

Виняток становитимуть добу, 6-7 серпня, коли в Україну прийде холодний фронт з північного заходу Європи, принісши прохолоду і свіже повітря. Про це розповів начальник відділу метепрогнозов українського Гідрометцентру Владислав Білик.

“У понеділок майже вся територія України потрапить під вплив холодного фронту і на заході, північному сході, в центрі і місцями на південному сході очікуються дощі. Слабкі, іноді до помірних.

І разом з дощами очікується зниження температури на 3-5 градусів. особливо відчутно це буде в західних регіонах 6-7 серпня. Денні температури там будуть складати в межах + 20-25 градусів. Головне те, що цей холодний фронт з Північного моря принесе свіжі повітряні маси в Україні, зробивши погоду більш комфортною.

Але, до жаль, це не на довго. поступово о, починаючи з 8 серпня, вітер зміниться, і з півдня прийде нова спека, а температурне поле знову вирівняється. І знову в Україну прийде літню спеку до +30 градусів і вище – місцями на півдні країни і на Закарпатті до + 35.

Зате цей вітер буде сухим, він замінить вологі повітряні маси над Україною, і спека буде переноситися набагато легше “, – зазначив Владислав Білик.

Читайте також: ВІД ЯКИХ ШКІДЛИВИХ ЗВИЧОК В ОФІСІ КРАЩЕ СКОРІШЕ ПОЗБУТИСЯ: 10 ПУНКТІВ

У п’ятницю, 3 серпня, погода прогнозується, в цілому, схожою з попереднім днем. Є ймовірність, що короткочасні дощі будуть на південному сході, як наслідок конвективних процесів в атмосфері. Але на температуру повітря це не вплине ніяк.

У суботу, 4 серпня, за прогнозами синоптиків, в північну частину країни, можливо, прийдуть дощі. Але зниження температури чекати не варто. Захід, центр, схід і південь країни – без дощів і спеку до + 30-32.

У неділю, 5 серпня, дощової прохолодний фронт вже зайде в Україну з північного заходу. І хоча синоптики прогнозують дощі, зниження температури ще не буде. По всій території країни очікується + 29-32.

У понеділок, 6 серпня, як говорилося вище, на заході і північному заході України разом з дощами прийде зниження температури до + 24-27 градусів. На решті території все так само спекотно і сухо до + 30-32.

У вівторок, 7 серпня, дощів не передбачається ніде по країні. Як і повідомлялося вище, повернеться суха і сонячна погода. І хоча на заході все ще буде не вище +26, в центрі і на південному сході місцями до +33.

“Що стосується наступних вихідних, 11-12 серпня, то, за попередніми прогнозами, можливі короткочасні дощі, але виключно в украй західних регіонах України.

А в цілому вся наступний тиждень, за винятком доби 6 серпня, – буде спекотною. Навіть на півночі країни до середини наступного тижня повітря прогріється до +30 і вище”, – підсумував Владислав Білик.

Джерело.

Related Post

facebook