fbpx
Світ
Став пocмixoвиcькoм: кавалер зaжaдaв у дівчини повернути гроші за побачення

Дівчина виклала скрін листування з коментарем: «Цікаво, він подасть на мене в суд?» Британець вирішив повернути гроші, витрачені на побаченні з дівчиною, після того як зрозумів, що вона йому не підходить. Листування з ним вона виклала на Reddit.

Після побачення чоловік надіслав дівчині повідомлення про те, що вона «не його тип» і зустріч йому не сподобалася. Він виставив їй рахунок за випитий алкоголь і надіслав банківські реквізити для переказу коштів.

«Я заплатив 8,30 фунтів за твій напій. Я думав, що ти захочеш звичайну випивку. Я заплатив за свою 1,75 і 8,30 за твій.

Це занадто багато, ти випила величезну пляшку на першій же зустрічі, і я заплатив за неї. Будь ласка, поверни гроші. Я чекаю компенсації в 8,30 фунтів», — написав він.

Читайте також: ДИТИНА ВИПАДКОВО ЗАБЛОКУВАВ IPHONE МАМИ НА 47 РОКІВ

Дівчина виклала скрін листування з коментарем: «Цікаво, він подасть на мене в суд?» Пост зібрав десятки тисяч лайків і став приводом для жартів. У коментарях хлопця назвали спритним бізнесменом і спамером.

«Каже, як технічна підтримка в Індії», — пожартував один з користувачів, маючи на увазі нескладні граматичні конструкції в тексті повідомлення. «Що ти взагалі пила таке за 8,30?» — запитували деякі. Але більшість хвилювало питання не дорожнечі напою дівчата: «Важливіше, що він таке пив за 1,75 ?!».

Джерело.

Related Post

facebook