fbpx
Суспільство
Свекруха вигнала мене з немовлям на руках з квартири

Два роки тому зі мною доля зіграла в злий жарт.

Коли чоловік був у відрядженні, до нас в квартиру заявилася свекруха і з криками почала виганяти мене з дитиною, на той момент доньці було всього 3 місяці. Я зі сльозами на очах нічого не могла зрозуміти, за що вона так?

Я почала дзвонити на телефон чоловікові, але він постійно скидав телефон, я вже нічого не розуміла. Йти мені з дитиною було абсолютно нікуди, я не знала куди податися, були думки вже просто залишитися сидіти в під’їзді і чекати, коли приїде чоловік.

Але немає, на це я не наважилася і поїхала в інше місто до своїх батьків за 200 кілометрів.

Там вони були не сильно раді мого приїзду з дитиною. А все через те, що вони не хотіли, щоб я вийшла заміж за свого чоловіка, а коли дізналися, що у мене народилася дочка, так взагалі перестали зі мною спілкуватися.

У будинку я була як на голках, зовсім некомфортно почувала себе, мене постійно смикали і тюка, там я стала у них служницею в квартирі, постійно все прибирала і мила, на дитину просто не вистачало часу, а вже якщо вона почне кричати чи плакати , то все, тушкуйте світло.

Мій батько починав сам неpвувати і пcихувати через плачу моєї дочки, погpoжував викинути нас з квартири, як це зробила свекруха. Мало того, він заохочував її вчинок і говорив, що так мені і треба було. Це ще більше вганяло мене в депpeсію.

На той момент я до цих пір не могла додзвонитися своєму чоловікові, він постійно скидав або відключав телефон, я написала йому купу смс повідомлень, але ні на одне він так і не відповів.

Читайте також: ДОРОСЛА ДОЧКА ЗВИНУВАЧУЄ НАС У ЗІПСОВАНОМУ ДИТИНСТВІ

Я знала в який день він повернеться з відрядження, я попросила матір посидіти вдома з дитиною, на що вона зціпивши зуби ледве ледве погодилася, а сама поїхала знову додому до чоловіка, з’ясовувати, що ж сталося.

Коли я прийшла до нього, мені ніхто не відкрив двері, хоча я бачила, що в вікні кухні горить світло. Я довго довбати і стукала в двері, в надії дізнатися, що сталося. На цей гуркіт двері відкрила сусідка по сходовій площадці і зі словами:

Я абсолютно нічого не розуміла, але потім картина стала вибудовуватися в логічний ланцюжок.

Чоловік волію відкрити двері і пустив на поріг, сказав, що подав заяву в загс на розлучення. Все це через те, що сусідка по сходовій клітці наскаржилась свекрухи, що нібито я водила в будинок мужиків, поки чоловік був у відрядженні.

Хоча насправді цього нічого не було. Також додала, що дочка наша зовсім не з мого чоловіка, нібито її я так само благополучно нагуляла.

Я стояла слухала це від свого чоловіка і у мене почала струмками литися сльози по щоках. Мені було настільки погано, від того, що мене оббрехали і ніхто не хотів мені вірити.

З чоловіком ми розлучилися. Через рік, він написав мені, що ту бабку сусідку відвезли в психіатричну лікарню, бо вона дістала всіх сусідів, про всіх почала плести плітки, яких насправді не було і все це вона придумала. Мій колишній чоловік вирішив зробити тест на батьківство.

Я розсміялася, читаючи його повідомлення. Але все таки, я приїхала з донькою до нього і ми зробили цей нещасний тест, на якому батьком виявився мій колишній.

Він почав просити прощення і спробував умовити мене, щоб я повернулася в сім’ю, усіма силами намагався затягнути мене знову в загс.

Але, після всього, що було, я не довіряла ні чоловікові, ні його матері. Так сильно вони мені нагадили в житті, що відбиток залишився на довгі роки.

Я поїхала з донькою до себе додому, в місто до батьків. Від них я з’їхала близько півроку тому, живу зараз в орендованій квартирі, працюю на дому в інтернеті, грошей нам з донькою вистачає з головою.

За весь цей час я зрозуміла одне, що у мене є найбільша і улюблена сім’я, і ​​ця сім’я – моя дочка!

Джерело.

Related Post

facebook