fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Світ
Світ треба рятувати! І великий бізнес це зрозумів. Гігантські бізнес-компанії об’єднуються проти зміни клімату. Nestle, L’Oreal, французький виробник будматеріалів Saint-Gobain домовились скоротити до нуля викиди парникових газів на 2050 рік.

Такі відомі компанії, як Nestle, L’Oreal, французький виробник будматеріалів Saint-Gobain домовились скоротити до нуля викиди парникових газів на 2050 рік.

Зміна клімату, танення льодів, підняття рівня моря та екстремальні природні явища, відбуваються швидше, ніж передбачалось раніше, і науковці стверджують, що світ має за десять років скоротити на половину викиди парникових газів, щоб уникнути катастрофічного потепління, пише Reuters.

Майже 90 великих компаній, взяли на себе зобов’язання зменшити викиди парникових газів, повідомили організатори саміту ООН з питань зміни клімату у неділю, пише Reuters.

87 компаній учасниць акції “We Mean Business” представляють різні галузі економіки, включаючи харчову промисловість, цемент та телекомунікації і мають загальну капіталізацію 2,3 трильйона доларів.

“Тепер потрібно, щоб більше компаній приєднались до руху і надіслали чіткий сигнал, що ринки змінюються”, – заявив Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш.

Джерело

Related Post