fbpx
Світ
“Так я забуваю про дорослі проблеми”: 24-річна дівчина ходить в підгузку і має cocкy (фото)

24-річна американка на ім’я Хайді працює в торговельній компанії в американському Орегоні і більшу частину тижня виглядає як звичайна дівчина.

Однак тільки найближчі знають, що Хайді любить переодягатися в маленьку дівчинку. Причому не просто зав’язує собі хвостики і натягує гольфики, а навіть одягає підгузник і cмoкчe соску.

Вся справа в тому, що Хайді – член особливою субкультури, прихильники якої люблять одягатися в дитячий одяг і будувати з себе інфантів. Вони називаються по різному: “Дорослі любителі дитячих підгузників” і “Будинок татка”.

Про існування такої субкультури Хайді дізналася лише рік тому. І дуже зраділа, адже раніше вона приховувала від знайомих, що їй подобається грати в ляльки і читати дитячі книжки.

Читайте також: МЕЛАНІЯ ТРАМП І КОРОЛЕВА ЛЕТИЦІЯ В ОДНАКОВИХ НАРЯДАХ (ФОТО)

Не афішувала вона особливо і те, що в її гардеробі повно дитячого одягу.

“Я вдягаю підгузник, комбінезон і мажусь дитячим лосьйоном. У мене навіть є cocки для дорослих. Це не означає, що я використовую підгузник за призначенням, просто входжу в образ.

Ще я люблю грати в іграшки і в ляльки, – зізнається американка. – В образі життя людей цієї субкультури мене приваблює те, що вони дуже пишаються тим, що роблять. І приймають себе такими, якими вони є. Я теж цього вчуся”.

Хайді не тільки виглядає, але і веде себе як дитина:

“Я можу бути дурною і стрибати на ліжку, а іноді буваю тихою і сонної. Я забуваю про будь-дорослому проблеми, коли стаю маленькою.

Ще я ходжу на зустрічі таких же малюків, де ми вбираємося, дивимося мультфільми та робимо різні вироби, – поділилася дівчина. – Але є велика помилка, що так звані дорослі діти поводяться як діти цілодобово.

Це не так. Я все ще ходжу на роботу, оплачую рахунки і готую. ​​насправді, побути “маленькою” виходить всього 2-3 години в день”.

У Хайді є бойфренд на ім’я Ерік. Вони зустрічаються всього три місяці, але дівчина не приховувала від нього своїх захоплень.

Вона називає його “татусем”, і йому це подобається. До речі, найпоширеніший питання, яке задають Хайді, це: “Ти прикидаєшся маленької під час iнтuмy?”

Дівчина відповідає негативно: “Я – нормальна, зріла особистість, і під час iнтuмy я теж веду себе, як доросла”.

Джерело.

Related Post

facebook