fbpx
Breaking News
Ця зaкуcка з капусти з’їдається моментально. Виходить смачніше за пиріжки! Особливо зручно тим, що не потрібно возитися з тістом. Готую вже вдруге за тиждень! 
Ми дуже любимо цю рибку в холодному вигляді – вона на смак нагадує скумбрію гарячого копчення, а готується на “РAЗ-ДВA-ТPИ”. Спpoбуйте! Божeствeнно смaчно!
Вирішила я якось речі, з яких вже донька виросла, віддати. Але у знайомих дітки старше моєї. І я подумала, провернути все через місцеву барахолку. Продавець з мене – ніякий. Не вмію я торгувати. І оcь, щo з цьoго вuйшло
Я подумала, що треба все пояснити нареченому, мамі нареченого, своїй мамі, всім гостям, але зрозуміла, що сил на це у мене просто не вистачить. Адже вони неодмінно почнуть мене відмовляти, посипляться звинувачення. В голові миготіли тисячі думок. Я передумала…
Гороскоп на 16 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Середа для багатьох буде вдалим днем, a оcь деяким знакам треба остерігатися
Шоу-бізнес
“Танці з зірками 2018” 7 випуск: хто покинув проект

В “Танцях із зірками 2018” за перемогу боролися 8 зіркових учасників, які вийшли на паркет з професійними танцюристами.

Протягом тижня вони готують новий танець, дивуючи шанувальників новими перевтіленнями. Однак, згідно з правилами проекту, кожен раз одна пара залишає паркет.

Напередодні 7 прямого ефіру організатори шоу “Танці з зірками 2018” вирішили детально пояснити, як вони визначають пару, яка повинна покинути проект. За їх словами, судді та глядачі мають однаковий вплив на результати.

Оцінки журі переводять в бали (від 1 до 14, в залежності від кількості пар). Така ж система і з глядацьким голосуванням: ті, хто мав найменшу підтримку від прихильників – отримує 1 бал, інші – в залежності від місця в цьому рейтингу.

Сумарний бал допомагає визначити, яка пара потрапляє в зону ризику і вибуває з шоу.

У 7 прямому ефірі найменші показники були у Мішель Андраде і Жені Кота, Руслана Сенічкіна та Яни Цибульської, Дениса Берінчика та Катерини Белявской. Однак, за результатами голосування шоу покинув український боксер.

Читайте також: «ВСЕ, ЩО ГОВОРЯТЬ ТАБЛОЇДИ – БРЕХНЯ», — СЕСТРА МЕГАН МАРКЛ РОЗПОВІЛА ПРАВДУ ПРО ГЕРЦОГИНЮ

Ще під час ефіру Денис Беринчик зізнавався, що шоу для нього дуже важливо, адже танці допомагають долати емоційність. За традицією, спортсмен сказав лаконічну мова і попрощався з паркетом.

,,Дякую за підтримку, тому що тут я знайшов багато друзів. І окреме спасибі Катерині Белявской. Я щасливий! ”- зізнався на прощання Денис Беринчик.

Варто зазначити, що пара показувала чудові результати. Протягом 7 прямих ефірів Катерина і Денис не боялися приміряти найнесподіваніші образи і бралися за складні постановки.

Останній танець пари в шоу був експериментальний, адже пристрасний пасодобль вони показали крізь призму української історії про козацтво.

Джерело.

Related Post