fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Економіка
Тарифи на світло: які зміни чекають українців у серпні

З 1 серпня відбудеться зміна тарифів у сфері ЖКГ послуг. Зменшиться ціна на електроенергію лише для непобутових споживачів, інших змін поки не передбачили.

Про це 16 липня розповіла голова НКРЕКП Оксана Кривенко.

За її словами, суттєво знизиться вартість електроенергії у результаті перегляду тарифу для оператора системи передачі – Укренерго, офіційно затвердженого комітетом Верховної Ради з паливно-енергетичного комплексу 12 липня.

“Після старту роботи нового ринку електроенергії енергосистема, працювала в штатному режимі, перерв в енергопостачанні не відбувалося, споживачі не помітили погіршення якості постачання.

При цьому заробили всі сегменти нового ринку”, – сказала вона.

Читайте також: Яке свято 25 липня: що потрібно обов’язково зробити в цей день, а чого не можна робити

Також, варто нагадати, що “Нафтогаз України” розрахував нову ціну на газ для населення, яка діє в липні. Тому, починаючи з липня місяця, вартість газу знизилась на 11 % або на 648 гривень за кубометр.

Related Post