fbpx
Breaking News
Ароматні й соковиті курячі ковбаски – що ще треба для щастя? А як приємно нагодувати рідних приготованою власноруч смакотою і здивувати гостей у свята! І головне – без домішок, барвників.
Спробуєте таких вареничків хоч раз – інших не схочете! Рецепт я привезла з Гуцульщини, ними нас балувала господиня садиби у Верховині, де ми відпочивали. Божественна смакота, повірте! А краще – приготуйте й собі!
Гірке розлучення, затяжна битва за опіку… Кошмари всюди – це моє дитинство. Сплинуло майже 30 років і мої батьки одружилися знову. Мій тато і колишній вітчим стали друзями, і вони тусуються щовечора, працюючи над машинами і граючи в карти.
В нашій родині ми всі просто обожнюємо омлети! Останнім часом “підсіли” на оцей: простий у приготуванні, але з особливістю, яка робить страву оригінальною. Аромат трав заряджає енергією на весь день! Пропоную і вам цей рецептик.
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Шоу-бізнес
Тепер вона Джон. Дочка Джолі і Пітта Шайло офіційно стала Джоном.

Старша біологічна дочка 44-річної Анджеліни Джолі і 55-річного Бреда Пітта на ім’я Шайло, яка давно вже ніяково почуває себе в жіночому тілі і твердо вирішила дати бій своїй жіночої природі, стала ще на один крок ближче до заповітної мети.

Незважаючи на те, що 13-річна дівчинка давно відмовилася від дівчачих нарядів і, за чутками, сидить останні пару років на гормональних препаратах з метою зміни статі, її заповітна мрія поки що недосяжна навіть теоретично: для хірургічного втручання потрібно досягти 16-річчя.

Проте, ще один «трансгендерний крок» підлітком зроблений.

Так, Шайло зуміла офіційно перейменувати себе в Джона – так тепер її ім’я вказується в документах. Важливо, що зміна імені сталася з дозволу Джолі і Пітта.

Читайте також: ДУЖЕ КОРИСНО ДОДАВАТИ В ЧАЙ, КАВУ, УЗВАР, ПРОСТО ГРИЗТИ. ОСОБЛИВО АКТУАЛЬНИЙ ЦЕЙ СМАКОЛИК ЗАРАЗ, У ХОЛОДИ. ПРИГОТУВАТИ ВЛАСНОРУЧ ЦУКРОВІ ІМБИРНІ ПЛАСТІВЦІ ЗОВСІМ НЕ ВАЖКО! САМА ГОТУЮ ВСЮ ОСІНЬ-ЗИМУ – І ХВОРІЄМО НАБАГАТО РІДШЕ!

Раніше в інтерв’ю Vanity Fair Джолі заявляла, що ніколи не буде матір’ю, яка ламає свою дитину, змушує її бути тим, ким вона не є.

Завдяки такій «прогресивній» точці зору Шайло вже другий рік проходить курс гормональної терапії в одній з приватних клінік Санта-Моніки, щоб блокувати процеси жіночого дозрівання.

Джерело: 

Related Post