fbpx
Breaking News
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
З будинку мама нахабну доньку виставила, безсовісним чином онуків не пошкодувавши. Прийшла сестра до мене. Я до себе її не пустила – я ж собі не ворог, але і просто пройти повз втомлених племінників, не змогла. Видала сестрі ключі від нашої з чоловіком дачі і викликала їй таксі. Та, як виявилось, даремно
– Ось тобі, що, нормальних дівчат мало? – лаялася вона на Дениса. – Он їх скільки ходить – молодих, красивих, вільних, бездiтних. А ти розлучену з причепом знайшов. Навіщо тобі чуже насіння ростити та утримувати? Думаєш, він тобі хоча б подякує, коли виросте? Ага, тримай кишеню ширше! Ні-і-і, чужих дітей виховувати – марна праця
Шоу-бізнес
Тепер вона Джон. Дочка Джолі і Пітта Шайло офіційно стала Джоном.

Старша біологічна дочка 44-річної Анджеліни Джолі і 55-річного Бреда Пітта на ім’я Шайло, яка давно вже ніяково почуває себе в жіночому тілі і твердо вирішила дати бій своїй жіночої природі, стала ще на один крок ближче до заповітної мети.

Незважаючи на те, що 13-річна дівчинка давно відмовилася від дівчачих нарядів і, за чутками, сидить останні пару років на гормональних препаратах з метою зміни статі, її заповітна мрія поки що недосяжна навіть теоретично: для хірургічного втручання потрібно досягти 16-річчя.

Проте, ще один «трансгендерний крок» підлітком зроблений.

Так, Шайло зуміла офіційно перейменувати себе в Джона – так тепер її ім’я вказується в документах. Важливо, що зміна імені сталася з дозволу Джолі і Пітта.

Читайте також: ДУЖЕ КОРИСНО ДОДАВАТИ В ЧАЙ, КАВУ, УЗВАР, ПРОСТО ГРИЗТИ. ОСОБЛИВО АКТУАЛЬНИЙ ЦЕЙ СМАКОЛИК ЗАРАЗ, У ХОЛОДИ. ПРИГОТУВАТИ ВЛАСНОРУЧ ЦУКРОВІ ІМБИРНІ ПЛАСТІВЦІ ЗОВСІМ НЕ ВАЖКО! САМА ГОТУЮ ВСЮ ОСІНЬ-ЗИМУ – І ХВОРІЄМО НАБАГАТО РІДШЕ!

Раніше в інтерв’ю Vanity Fair Джолі заявляла, що ніколи не буде матір’ю, яка ламає свою дитину, змушує її бути тим, ким вона не є.

Завдяки такій «прогресивній» точці зору Шайло вже другий рік проходить курс гормональної терапії в одній з приватних клінік Санта-Моніки, щоб блокувати процеси жіночого дозрівання.

Джерело: 

Related Post