fbpx
Здоров'я
Топ-5 продуктів, які допоможуть помолодшати

Вченими доведено, що ключовою причиною передчасного старіння є спосіб життя, а не генетика.

Згідно з результатами численних наукових досліджень, продовжити молодість допоможуть правильне харчування і регулярна фізична активність.

Уповільнити процеси старіння допоможуть смачні продукти харчування .

Високий вміст білка і жирних кислот омега-3 в жирних сортах риби. Живильні речовини корисні не тільки для серця і нервової системи, а й для шкіри і волосся.

Читайте також: 5 ПОРАД, ЯКІ ЗБЕРЕЖУТЬ ВАШІ ВОЛОССЯ ЗДОРОВИМИ І БЛИСКУЧИМИ ПІД ЧАС ВІДПОЧИНКУ НА МОРІ

Вченими доведено, що регулярне споживання жирної риби дійсно знижує ризик передчасного старіння і подовжує молодість. Дієтологи рекомендують віддавати перевагу дикій рибі, щоб уникнути споживання токсинів і шкідливих хімічних речовин.

Кокосове масло містить жирні кислоти, які підвищують імунітет, а також допомагають організму краще засвоювати живильні речовини.

Крім того, дослідження вчених показують, що вживання кокосового масла знижує відчуття голоду і є ефективним продуктом для зниження і контролю ваги.

Авокадо сміливо можна віднести до продуктів, які уповільнюють старіння. Високий вміст корисних жирів і антиоксидантів сприяють зниженню рівня холестерину, перешкоджають старінню, підвищують увагу і позитивно впливають на роботу мозку.

Хрестоцвіті овочі, такі як брокколі, капуста, брюссельська капуста, цвітна капуста, багаті клітковиною і антиоксидантами.

Дослідження Американського інституту досліджень раку показують, що вживання хрестоцвітних овочів знижує ризик розвитку раку, а також запобігає пошкодженню клітин і стимулює процеси природної детоксикації організму, перешкоджаючи передчасному старінню.

Какао і темний шоколад багаті вітамінами, мінералами і мікроелементами, які можуть продовжити молодість. Крім того, какао покращує пам’ять, а також знижує ризик розвитку інсульту та інфаркту.

Джерело. 

Related Post

facebook