fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Економіка
“Труять народ”: аграрії б’ють на сполох через неякіснy гречкy в Україну

Українські аграрії відмовляються сіяти гречку. Посіви гречки в Україні в 2019 році можуть скоротитися вдвічі – до 40-50 тис. га з близько 100 тис. га в 2018 році.

Таким чином, у порівнянні з показником 2017 року – 184 тис. га – в наступному році посіви культури скоротяться лише в 4-5 разів. Про це повідомили члени Всеукраїнського аграрного ради (ВАС).

Причиною аналітики називають інтервенцію неякісної гречаної крупи з Росії.

“В минулому році з РФ завезли в Україну гречану крупу, яка за дев’ятьма показниками не відповідає нашим” ГОСТам “. Заїхав мотлох, яким труять народ.

Уже в цьому році площі під посівами гречки скоротилися майже вдвічі. І якщо не буде змін на краще, посіви гречки в Україні будуть скорочуватися все більше”, – зазначив учасник ВАС Микола Малієнко.

Він підкреслив, що Росія навмисно продає неякісну гречку на українському ринку за демпінговими цінами, які нижчі, ніж собівартість української крупи. Тому вітчизняні виробники змушені знижувати ціни у відповідь, тим самим скорочуючи свою рентабельність.

Читайте також: ОСІНЬ НЕБЕЗПЕЧНА ПОРА РОКУ: ЦІ 7 ПРОСТИХ ПРАВИЛ ЗБЕРЕЖУТЬ ВАШЕ ЗДОРОВ’Я

Ряд членів ВАС, які вирощують гречку, вже заявили про те, що будуть скорочувати посівні площі під цією культурою, або зовсім відмовляться від її вирощування.

“Скорочення посівів гречки, в свою чергу, негативно позначиться на вітчизняній галузі бджільництва, оскільки заміні цієї культури як медоносу не існує”, – підкреслюють в ВАС.

За даними Державної служби статистики, у 2017 році в Україні офіційно було завезено 15,9 тис. тонн зерна, з яких 12,7 тис. – з РФ, а 17,3 тис. тонн – з Казахстану, який також поставляє в Україну гречану крупу російського виробництва.

При цьому значні обсяги гречаної крупи були завезено через напівлегальні схеми. А тому, за оцінками аналітиків, загальний обсяг імпорту гречаної крупи з Росії, включаючи “тіньові” поставки, становить не менше 50 тис. Тонн.

Вітчизняні заводи в минулому році виробили лише 55 тис. тонн крупи. Таким чином, частка російської крупи на українському рику вже досягла близько 45-50%.

Джерело.

Related Post