fbpx
Україна
Циклон над Україною воює: синоптики попередили про складні метеоумови на весь тиждень

Протягом наступних п’яти днів велика частина України потрапить під вплив циклону, який принесе дощі і грози. Найскладніші погодні умови будуть спостерігатися в регіонах, де циклон зіткнеться з жарким фронтом сухого повітря.

Протягом декількох днів на південному сході України буде переважно суха і спекотна погода, в той час, як центр, північ і захід країни будуть заливати дощі.

Але температура повітря до кінця тижня підвищиться на кілька градусів. Такий прогноз дали в українському Гідрометцентрі.

Так, у понеділок, 23 липня, сухо і сонячно буде лише на Донбасі і в Харківській області. На решті території прогнозують дощі з грозами.

Читайте також: ДО КІНЦЯ РОКУ АВТОВЛАСНИКИ ЗНОВУ ПОЧНУТЬ ОТРИМУВАТИ «ЛИСТИ ЩАСТЯ»

За прогнозами Гідрометцентру, у всіх регіонах країни за винятком південного сходу, будуть потенційно небезпечні погодні умови. На “дощової” частини країни температура буде + 23-26 градусів, на південному сході до + 29-30.

У вівторок, 24 липня, грозовий фронт прорветься на Донбас і в Харківську область, але відступить з південних регіонів і частини центральних областей. Синоптики прогнозують підвищення температури. Зокрема, на півдні України до + 30-32.

У середу, 25 липня, гаряче повітря змішається з грозовим фронтом і по всій території країни прогнозують грозові дощі і зливи. Але на температуру повітря це не вплине.

Більш того, в центральних і північно-східних регіонах потеплішає ще на пару градусів. На заході країни все так же до +25, на півдні до +32.

У четвер, 26 липня, “мокра спека” добереться до північного сходу країни. Температура в тих регіонах України підніметься до +31, у центральних областях до +29, на заході та півночі до +27. Все так же по всій країні прогнозують дощі з грозами.

У п’ятницю, 27 липня, в східні регіони України повернеться суха і сонячна погода. Але на всій іншій території все так же дощитиме. Місцями з грозами. Температурний режим збережеться на рівні двох попередніх днів – буде волого і жарко.

Джерело.

Related Post

facebook