fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Економіка
Ціни на житло різко злетять: де українцям вигідно придбати квартиру

Експерти українського ринку нерухомості визначили, де в українській столиці вигідніше придбати житло. За інформацією експертів, вартість житла в спальних районах Києва та приміських новобудовах фактично зрівнялися.

Однак тенденція останніх місяців демонструє, що житло в передмісті вже менше цікавить потенційних покупців. Про це пише портал “Політека”.

Багато хто серйозно замислюється, де краще купити квартиру в Києві. Відомо, що у спальному районі квартири значно дешевше, ніж у центрі столиці.

Однак є мешканці, які навмисно шукають квартиру в передмісті, подалі від центру, тому що хочуть жити в тиші. Актуальними також залишаються інвестиції в житло для збереження коштів.

Попит на квартири в передмісті впав з початку цього року через зростання щільності висотних забудов. Також варто додати, що будинки і цілі мікрорайони будуються без інфраструктури та належних комунікацій.

Вагомою причиною є значне зростання цін громадський транспорт і проблеми з комунікаціями і соціальною інфраструктурою.

Читайте також: Відомий педіатр назвав мазь, яка повинна бути у кожному домі

Одна з будівельних компаній Києва з’ясувала, що мінімальна сума, з якої потенційні покупці приходять у відділи продажів, становить 10-15 тис. доларів.

Цього достатньо для першого внеску за квартиру як Київської області, так і в спальних районах міста.

Варто нагадати, що фінансові аналітики визначили, яким чином змогла змінитися вартість житла на вторинному ринку за минулий рік. Для порівняння експерти використовували ціни за січень 2018 і 2019 року.

Природно, що найдорожчі квартири знаходяться саме в Київській області. Так, квадратний метр квартири в січні 2019 роки стоїть 29 587 гривень, практично на 3000 дорожче, ніж в 2018 році.

Related Post