fbpx
Суспільство
У Києві мешканці будинку просять сусідів «вмupaтu тихіше»

У Києві на одному з будинків на житловому масиві «Відрадний» з’явилося забавне оголошення. У ньому мешканці будинку обурюються через шум, який створюють їх сусіди.

«На жаль, не знайома особисто, тому пишу публічно! Пара, любляча робити «це» так, щоб чули два будинки: переконливе прохання, закривайте вікна, вставляйте кляп або використовуйте інші підручні засоби.

Вчора моя дитина прокинувся близько 23 годин з питанням «мама, хто це так голосно вмupaє?». «Вмupaйте «тихіше !!! Ви живете в багатоквартирному, а не в приватному будинку, де-то в глибокому лісі.

Поважайте, будь ласка, сусідів! Поруч з вами живуть діти і люди похилого віку», — йдеться в повідомленні, фото якого було опубліковано в групі «Мій Відрадний» в Facebook.

Читайте також: ПІД КИЄВОМ ПРОПАЛА 14-РІЧНА ДІВЧИНКА

У коментарях думки інтернет-користувачів розділилися: одні підтримують автора оголошення, інші вважають, що жінка аж надто прискіпується до «гучного» парочці.

«А я страждаю від репетуючих дітей і їх репетуючих батьків! Але стримую себе від великої спокуси постукати в стінку або зателефонувати в їх двері. І тільки тому, що у мене теж троє дітей. Але вони вже виросли і не кричать!

А коли були маленькі, то сусіди теж періодично влаштовували opгiї і нічого, вижили і діти і ми (їх батьки)! Тому автору раджу набратися терпіння і самому не зbyджyватися, а дитині пояснити якось цікаво, чому тітки вмupaють», — пише Ольга Пономаренко.

«Якщо вам заважають сусіди — ставте звукоізоляцію! Хтозна, може ваші сварки і скандали теж заважають сусідам))», — припускає Олена Погребиский.

«Дуже розумію автора цього послання, мої сусіди цілодобово то лаються, б’ються, то миряться з ахами, дві кімнати і ми всі тепер спимо в другій, як дитині пояснити і навіщо взагалі йому це слухати, я не розумію»,— скаржиться Юля МААМ.

Джерело.

Related Post

facebook