fbpx
Breaking News
Ця зaкуcка з капусти з’їдається моментально. Виходить смачніше за пиріжки! Особливо зручно тим, що не потрібно возитися з тістом. Готую вже вдруге за тиждень! 
Ми дуже любимо цю рибку в холодному вигляді – вона на смак нагадує скумбрію гарячого копчення, а готується на “РAЗ-ДВA-ТPИ”. Спpoбуйте! Божeствeнно смaчно!
Вирішила я якось речі, з яких вже донька виросла, віддати. Але у знайомих дітки старше моєї. І я подумала, провернути все через місцеву барахолку. Продавець з мене – ніякий. Не вмію я торгувати. І оcь, щo з цьoго вuйшло
Я подумала, що треба все пояснити нареченому, мамі нареченого, своїй мамі, всім гостям, але зрозуміла, що сил на це у мене просто не вистачить. Адже вони неодмінно почнуть мене відмовляти, посипляться звинувачення. В голові миготіли тисячі думок. Я передумала…
Гороскоп на 16 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Середа для багатьох буде вдалим днем, a оcь деяким знакам треба остерігатися
Шоу-бізнес
У Раді запропонували позбавити Лорак, Лободу і Козловського звання “Народних артистів України”

У Верховній Раді був зареєстрований проект закону про позбавлення звання “Народний артист України” відразу декількох українських і російських знаменитостей.

Відповідний проект постанови ( “Про внесення пропозіцій относительно! Застосування персональних спеціальніх економічних та других обмежувальніх ЗАХОДІВ (санкцій)”) з’явився на офіційній сторінці парламенту.

Серед українських артистів, яких, на думку депутатів, необхідно позбавити звань, виявилися: Ані Лорак, Таїсія Повалій, Світлана Лобода, Віталій Козловський. Відзначимо, що всі вони виступали (або виступають) в Росії.

Крім цього, до списку потрапили і російські артисти – Філіп Кіркоров, Микола Басков, а також знаменитий режисер Володимир Бортко.

Читайте також: МІРЗОЯН ПОЧЕКАЄ: СПІВАЧКА ОПУБЛІКУВАЛА ЦІКАВЕ ФОТО В КОМПАНІЇ КРАСИВИХ ЧОЛОВІКІВ

У пояснювальній записці, що додається до проекту постанови, нардепи зазначили, що поведінка вищеперелічених артистів “свідчить про збіг їх точки зору з сепаратистами”.

“У ряді випадків ми є свідками активного співробітництва представників української” богеми “з країною-агресором, про що свідчать коментарі, після яких ці артисти негідні вважатися громадянами України, не кажучи про те, щоб мати почесні звання України.

Метою постанови є засудження антиукраїнських і сепаратистських проявів діячів культури, мистецтва і шоу-бізнесу, а також застосування до них публічної відповідальності у вигляді позбавлення державних нагород України”, – йдеться в записці.

Джерело.

Related Post