fbpx
Шоу-бізнес
У Раді запропонували позбавити Лорак, Лободу і Козловського звання «Народних артистів України»

У Верховній Раді був зареєстрований проект закону про позбавлення звання «Народний артист України» відразу декількох українських і російських знаменитостей.

Відповідний проект постанови ( «Про внесення пропозіцій относительно! Застосування персональних спеціальніх економічних та других обмежувальніх ЗАХОДІВ (санкцій)») з’явився на офіційній сторінці парламенту.

Серед українських артистів, яких, на думку депутатів, необхідно позбавити звань, виявилися: Ані Лорак, Таїсія Повалій, Світлана Лобода, Віталій Козловський. Відзначимо, що всі вони виступали (або виступають) в Росії.

Крім цього, до списку потрапили і російські артисти — Філіп Кіркоров, Микола Басков, а також знаменитий режисер Володимир Бортко.

Читайте також: МІРЗОЯН ПОЧЕКАЄ: СПІВАЧКА ОПУБЛІКУВАЛА ЦІКАВЕ ФОТО В КОМПАНІЇ КРАСИВИХ ЧОЛОВІКІВ

У пояснювальній записці, що додається до проекту постанови, нардепи зазначили, що поведінка вищеперелічених артистів «свідчить про збіг їх точки зору з сепаратистами».

«У ряді випадків ми є свідками активного співробітництва представників української» богеми «з країною-агресором, про що свідчать коментарі, після яких ці артисти негідні вважатися громадянами України, не кажучи про те, щоб мати почесні звання України.

Метою постанови є засудження антиукраїнських і сепаратистських проявів діячів культури, мистецтва і шоу-бізнесу, а також застосування до них публічної відповідальності у вигляді позбавлення державних нагород України», — йдеться в записці.

Джерело.

Related Post

facebook