fbpx
Шоу-бізнес
Мірзоян почекає: Співачка опублікувала цікаве фото в компанії красивих чоловіків

Відома українська співачка, донька народної артистки України Ніни Матвієнко та дружина популярного музиканта Арсена Мірзояна Тоня Матвієнко презентувала кліп на пісню “Навіки”.

Цю композицію співачка заспівала разом з групами Нічлава та Піккардійська Терція. Фотографію в компанії своїх колег по сцені Тоня Матвієнко оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

У підписі до світлини українська співачка закликає своїх прихильників дивитися кліп на нову пісню на YouTube. Зазначимо, що на фото Тоня постала босоніж і в білому платті.

При цьому вона сидить на стільчику, а навколо неї стоять чоловіки з вищезгаданих колективів. У такому ж образі співачка з’явилася в кліпі “Навіки”.

Читайте також: «ТАНЦІ З ЗІРКАМИ 2018» 7 ВИПУСК: ХТО ПОКИНУВ ПРОЕКТ

Зазначимо, що Нічлава (Андрій Підлужний), Тоня Матвієнко та група Піккардійська Терція записали пісню “Навіки” – чуттєву баладу про нерозділене кохання.

Голоси Підлужного і Матвієнко разом утворюють красиве, але і одночасно сумне поєднання розбитих сердець. Учасники Піккардійської Терції додають необхідних акцентів і роблять композицію повною.

“Пісні Андрія для мене, як бальзам для душі. Завжди проникливі, пережиті серцем. Давно мріяла зробити щось спільне.

Він для мене особлива людина в житті, тому що починала свій творчий шлях з піснею його авторства. Дякую за емоції, я відчула, як душі злилися”, – прокоментувала Матвієнко.

Кліп на пісню був знятий в осінній атмосфері. Майже родинні посиденьки в теплому і затишному колі.

“Пісня дуже складна, вона як спис пронизує наскрізь. Це пісня розлуки. Тоню і піккардійців я запросив випадково, адже з кожним з них працював і знаю їхні можливості, їх прекрасні голоси.

І знав, що краще них передати ці емоції і почуття не зможе ніхто”, – сказав Андрій Підлужний.

Джерело.

Related Post

facebook