fbpx
Шоу-бізнес
“Танці з зірками 2018” 7 випуск: хто покинув проект

В “Танцях із зірками 2018” за перемогу боролися 8 зіркових учасників, які вийшли на паркет з професійними танцюристами.

Протягом тижня вони готують новий танець, дивуючи шанувальників новими перевтіленнями. Однак, згідно з правилами проекту, кожен раз одна пара залишає паркет.

Напередодні 7 прямого ефіру організатори шоу “Танці з зірками 2018” вирішили детально пояснити, як вони визначають пару, яка повинна покинути проект. За їх словами, судді та глядачі мають однаковий вплив на результати.

Оцінки журі переводять в бали (від 1 до 14, в залежності від кількості пар). Така ж система і з глядацьким голосуванням: ті, хто мав найменшу підтримку від прихильників – отримує 1 бал, інші – в залежності від місця в цьому рейтингу.

Сумарний бал допомагає визначити, яка пара потрапляє в зону ризику і вибуває з шоу.

У 7 прямому ефірі найменші показники були у Мішель Андраде і Жені Кота, Руслана Сенічкіна та Яни Цибульської, Дениса Берінчика та Катерини Белявской. Однак, за результатами голосування шоу покинув український боксер.

Читайте також: «ВСЕ, ЩО ГОВОРЯТЬ ТАБЛОЇДИ – БРЕХНЯ», — СЕСТРА МЕГАН МАРКЛ РОЗПОВІЛА ПРАВДУ ПРО ГЕРЦОГИНЮ

Ще під час ефіру Денис Беринчик зізнавався, що шоу для нього дуже важливо, адже танці допомагають долати емоційність. За традицією, спортсмен сказав лаконічну мова і попрощався з паркетом.

,,Дякую за підтримку, тому що тут я знайшов багато друзів. І окреме спасибі Катерині Белявской. Я щасливий! ”- зізнався на прощання Денис Беринчик.

Варто зазначити, що пара показувала чудові результати. Протягом 7 прямих ефірів Катерина і Денис не боялися приміряти найнесподіваніші образи і бралися за складні постановки.

Останній танець пари в шоу був експериментальний, адже пристрасний пасодобль вони показали крізь призму української історії про козацтво.

Джерело.

Related Post

facebook