fbpx
Breaking News
– Удочерила Олечку 16 літ тому, а зізнатися їй не наважуюся. З чого почати розмову? Чи зрозуміє вона? Та ще більше жaxaє те, що донька може дізнатися правду від когось іншого!
Так, треба трошки терпіння, але повірте – воно того вартує! В’ялена домашня куряча бастурма – це щось неймовірне! Зупинитися і наїстися просто не можливо! Завжди готую на свята чи просто коли знаю, що приїдуть діти, зять, невістка – всі цю смакоту обожнюють!
– Він живе з вами тільки за звичкою, а кохає мене, давно. Ми були разом минулих вихідних. Ви навіть у ліжку більше йому не подобаєтеся!
Міністр освіти Ганна Новосад заявила, що на зарплатню у 36 тисяч гривень вона не зможе утримувати дитину. Гм… А звичайні ж люди якось на 3-5 тисяч можуть…
Зеленський про відносини з Путіним: “Ми створили формат для нашого діалогу, який привів до деяких „чутливих” рішень. Діалог почався”.
Суспільство
У центрі Львова пара зайнялася кoxaнням на даху багатоповерхівки (відео)

Пристрасна пара зайнялась cekcoм на даху одного з найвищих будинків у центрі Львова, що розташований на розі вулиць Січових стрільців та Гнатюка.

Відповідне відео, яке зняли очевидці пікантного видовища, розмістили у Facebook-групі To Lwów, kuЯwa.

Читайте також: УКРАЇНСЬКИЙ АЕРОПОРТ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 НАЙГІРШИХ У СВІТІ

“Ось вам трішки екстремальної львівської любові на вершині одного з найвищих будинків у центрі міста. Звідти відкривається прекрасний вигляд на старий Львів, однак цій молодій парочці явно не до нього”, – йдеться у підписі до відео.

Як зазначили у групі, поза кадром залишилися ще яскравіші моменти, однак щойно коханці помітили глядачів, одразу втекли.

Відео тут.

Джерело.

Related Post