fbpx
Breaking News
Пам’ятаєте колись мега-популярну групу “ТАТУ”? Ви не впізнаєте сьогодні одну з “татушок”! 
Найкраща зимова перша страва в нашій оселі – солянка. Її люблять всі в нашій родині. Я давно обрала для себе саме цей рецепт, бо як на мене – він ідеальний, нічого зайвого, а смак неперевершений! Чоловік одразу хапає в обійми, як тільки бачить на плиті цю соляночку!
Ніжніше ніжного! Цей медовий пляцок тане у роті, не складний у приготуванні, печеться легко і швидко, тому готую часто! Такий смачний, що чоловік і діти просять знову і знову.
Коли на душі важко, тривожно, щось гризе і хочеться плакати – читайте ці особливі молитви і вони вам допоможуть.
Лікарі кілька годин намагалися врятувати моє життя і життя моєї дитини. Я прокинулася в палаті, навколо нікого не було, я помацала живіт і зрозуміла, що живота у мене вже немає. Я попросила принести малюка. Лікар мовчки знизала плечима і пішла… Те що було бoляче, – це нічого не сказати. Це було жaхлuво, наче тебе знищили, але ти залишилася жити
Україна
Україні загрожують санкції за недопуск Самойлової на Євробачення – Аласанія

Національна громадська телекомпанія України (НГТУ) може потрапити під санкції Європейського мовного союзу за недопуск на Євробачення-2017 російської учасниця від Росії Юлії Самойлової.

Про це написав у Facebook глава НГТУ Зураб Аласанія.

“Ранок почався з не дуже приємних новин для UA: PBC (НГТУ – ред.). Схоже, нас таки чекають санкції за незабезпечення участі в Євробаченні-2017 учасниці від РФ Юлії Самойлової”, – написав Аласанія.

Він також зазначив, що Росія готує позов проти UA: PBC.

Читайте також: У ДНІПРІ ВОДІЙ ЗБИВ КОЛЯСКУ З ДИТИНОЮ І ВТІК

Як повідомлялося, 22 червня Женевське управління примусового стягнення заборгованості заарештувало 15 млн євро , які були виділені урядом України як гарантії проведення Євробачення.

Однак керівництво не повідомило про підстави накладення арешту і не вказало ініціатора цієї процедури.

Related Post