fbpx
Breaking News
Вона сказала «Так»: Нікіта Добринін зробив пропозицію Даші Квітковій. Такої романтики ви, мабуть, ще не бачили!(фото, відео)
Неймовірної сили Молитва, яку пoтрібно прочитати на Хрещення Господнє, Богоявлення
Найніжніші, найпухкіші в світі молочні булочки! Найпростіші у приготуванні. Все життя дякую бабусі за рецепт. Смакують не лише солодкими, а й із шиночкою, солоним огірочком, борщем.
Навіть не знаю з чого почати, просто в голові не вкладається. Таке відчуття, ніби світ просто перевернувся. Так, я в своєму житті багато пережив і побачив, але щоб таке…
Спершу моя соцсторінка рясніла то новими УЗД, то розповідями про моє самопочуття, то скриншотами з календарів розвитку вaгiтнoсті. Потім мені стали огидні ворушіння, мене аж пересмикувало від них, я моментально змінювалась в обличчі. Не знаю, як пояснити … я всім своїм нутром відкидала те, що в мені, мені мій стан був вкрай неприємний
Світ
Українка помилково виграла в лотерею п’ять мільйонів доларів: “продавець випадково підсунув”

Першу частину виграшу жінка планує витратити на сімейний відпочинок – поїдуть на Багами.

46-річна українка Оксана Захарова з Нью-Джерсі практично “помилково” виграла в лотерею п’ять мільйонів доларів. Гроші вона буде отримувати частинами до кінця свого життя.

Лотерейний квиток, на якому потрібно було сцарапать захисне поле, жінка хотіла придбати за один долар в Манхеттені (Нью-Йорк) під час шопінгу.

Так сталося, що продавець випадково вручив їй квиток, який коштував десять доларів – в умовах говорилося, що головний переможець отримає п’ять тисяч доларів щотижня протягом решти свого життя.

Читайте також: ЛІКАР ДВІЧІ ПOБUВ ОДНУ І ТУ САМУ ЖІНКУ: СПОЧАТКУ В КЛУБІ, ПОТІМ В МЕДЗАКЛАДІ

“Продавець підсунув мені” помилковий “квиток. Я тоді відчувала себе недобре. Вирішила просто купити його. Протягом наступних кількох тижнів я використовувала лотерейний квиток як закладку.

А потім таки сцарапать його, – розповіла українка – Я ніколи нічого не виграю. Була переконана , що цей квиток – підроблений. що це все правда я усвідомила в офісі оператора лотереї “.

Виграш виплачуватимуть частинами. Протягом наступних 19 років – щорічно по 260 тис. доларів (чистими після вирахування податків – 172 тис. доларів). Ще буде одна додаткова виплата на 60 тис. доларів (чистими 39 тис. доларів). А вже через два десятиліття щорічна виплата складе 172 тис. доларів – аж до кінця її життя.

Першу частину виграшу жінка планує витратити на сімейний відпочинок – поїдуть на Багами. Також гроші підуть на здобуття вищої освіти її двома дітьми.

Джерело.

Related Post