fbpx
Україна
Український Хатіко чекає господаря, який залишив його в полі: зворушлива історія

Пес відмовляється йти з місця, де його залишили колишні власники, незважаючи на те, що там немає ні їжі, ні води.

На дорозі серед полів біля села Покровка Коломацького району Харківської області живе пес Герой. В кінці минулого літа господарі залишили на вигляд безпородного пса в яру в зав’язаному мішку. Напівживе тварина знайшли місцеві жителі.

“Я їхав з роботи, коли побачив, що в яру в мішку щось ворушиться. Підійшов, розв’язав, а там – пес. Худий, ледве дихає. В той же день я привіз йому їжу. Він хапав її, не жуючи”, – розповідає покровчанін Віктор Головко.

Чоловік став підгодовувати пса. Кілька разів намагався відвести додому, але той не бажав йти з місця, де його залишили колишні власники, незважаючи на те, що там немає ні їжі, ні води.

Читайте також: ЦІНИ ДОСЯГАЮТЬ 300 ГРИВЕНЬ: В УКРАЇНІ ЗІБРАЛИ ПЕРШИЙ УРОЖАЙ ПОЛУНИЦІ

За словами місцевих жителів, перший час Герой кидався на дорогу до проїжджаючим авто і вдивлявся у вікна, сподіваючись, що за ним повернулися господарі. Навіть наближення зими не змусило його піти в село.

“За вірність колишнім власникам я став називати його Хатіко. Змайстрував будку і встановив її в тому місці, де знайшов пса. Пізніше хтось з місцевих написав на ній крейдою “Герой”. Тепер вся округа кличе його так”, – ділиться Віктор Головко .

Сьогодні Герой-Хатіко прижився, набрав вагу, перестав сумувати. Незважаючи на те, що живе за селом, увагою не обділений.

“В руки він нікому не дається, з обережністю ставиться до людей. Зі мною він грає, бігає навколо, але додому не йде”, – говорить Віктор, вважаючи, що вірний пес не втрачає надії дочекатися господарів.

Джерело.

Related Post