fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Українським пенсіонерам дадуть перед виборами за 2,4 тисячі гривень

Українським пенсіонерам перед виборами нададуть одноразову доплату до пенсії. Таку заяву зробили в Мінсоцполітики.

В ході наради, в якій взяв участь і чинний український лідер Петро Порошенко, було вирішено, що в березні-квітні 2019 року пенсіонерам доплатять 2,410 гривень. Джерело

“У 2019 році пропонується їм здійснити доплату до пенсії 2,410 тисяч гривень. Чому мова йде саме про таку виплату? Мова йде про додатковий ресурс, який був отриманий від закону про “єробляхи”.

Вперше явище, яке завдавало шкоди всій країні було повернуто на користь певним категоріям громадян.

Тобто кошти від розмитнення “евроблях” в повному обсязі було спрямовано на такі виплати. Це ініціатива президента”, – заявив міністр.

За його словами, 2,410 тисяч гривень – це фактично і сума, яку не заплатили 2015-2016 роках, коли була зупинена індексація пенсії. “Ця сума буде виплачена у березні-квітні 2019 року, додав представник уряду.

Читайте також: Львів’янин пoбuв горе-водія: вигнaв дітей на мороз

Нагадаємо, раніше ми писали, що Кравчук обурився своєї “скромною” депутатською пенсією.

Перший президент України Леонід Кравчук поскаржився на розмір своєї пенсії. Він повідомив, що не отримує виплати за виконання президентських обов’язків, а тільки депутатську пенсію.

Кравчук пояснив, що він отримує тільки депутатську пенсію в розмірі 18 тисяч гривень і поскаржився на цю несправедливість. При цьому екс-президент зазначає, що справа тут не в грошах, а справедливості.

Крім того, Леонід Кравчук зізнався, що регулярно піднімає це питання перед всіма президентами країни, але “нинішня влада настільки примітивна, що всі думають, що це я про гроші турбуюся”.

В Україні існує обмеження з виплати пенсій – до 10 прожиткових мінімумів, тобто 14970 гривень. Однак є 19,2 тисячі пенсіонерів, які отримують більше цієї норми. Найбільшу пенсію в Україні отримує Герой України, льотчик-випробувач.

Related Post