fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Україна
Українцям доведеться платити за дороги: скандальна новинка приголомшила не лише водіїв

В Україні дуже скоро з’являться платні дороги. Першою стане дорога на ділянці Київ – Біла Церква, і роботу над документацією вже запустили.

Цю інформацію повідомив колишній заступника міністра інфраструктури України, експерт з транспортних питань Олександр Кава у вівторок, 19 лютого в ефірі ObozTV.

За його словами, концесійні дороги будуються приватним інвестором і експлуатуються протягом 20-30 років. Як тільки період закінчується, вони переходять у державну власність.

За період експлуатації інвестор окупає свої вкладення, отримуючи плату за проїзд.

“У нас політики дуже часто спекулювали заявами, обіцяючи дороги на тисячі кілометрів, які будуть побудовані за рахунок концесіонерів.

У Польщі, яка за рівнем економічного розвитку перебуває далеко попереду України, всього лише 300 км доріг, які побудовані на умовах концесії”, – Олександр Кава.

Читайте також: Електронні рецепти: як українцям отримати безкоштовні ліки

Колишній заступник міністра підкреслив, що в Україні можуть з’явитися невеликі ділянки платних доріг.

“В Україні такі дороги можуть з’явитися, але на невеликих відстанях. Наприклад від Києва до Білої Церкви по новій трасі. Зараз “Укравтодор” працює над підготовкою проектної документації цієї дороги.

Також на умовах концесії планується побудувати дорогу від Львова до кордону з Польщею. Ще може бути три-чотири проекти, але не більше”, – Олександр Кава.

Важливо відзначити, що в Європі 1 км шляху обходиться водіям у 7-8 євроцентів.

“Це досить невеликі гроші для легкових автомобілів. Концесіонери йдуть на те, щоб надавати різні тарифні плани. Наприклад, тим, хто користується дорогою часто надаються істотні знижки.

Тому я думаю, що ціна на ділянці Київ-Біла Церква протяжністю 60 км буде на рівні 3-4 літрів бензину”, – Олександр Кава

Крім того, колишній заступник міністра зазначив, що швидкість руху на платній дорозі на ділянці Київ-Біла Церква буде значно вищим.

“Нова дорога Київ – Біла Церква йтиме в обхід всіх населених пунктів. Відповідно, не потрібно буде знижувати швидкість до 50 км/год.

По-друге, там буде по три смуги руху в кожну сторону, дозволена швидкість руху – 130 км/ч. Вартість проїзду буде порівняна з вартістю зекономленого палива і часу”, – Олександр Кава.

Related Post