fbpx
Суспільство
Улюблені квіти вашої обраниці розкажуть усе про її характер

Кожна дівчина чи жінка має свою улюблену квітку, а те, які саме квіти вона любить, говорить  багато про її характер.

Любительки троянд мають свій власний стиль. Це горда жінка, яка завжди дотримується дистанції. Навколишні розуміють, що горда красуня може в будь-який момент випустити свої шипи. Вона яскрава на прийомах, розумна і красномовна, але тільки близький друг зможе осягнути таємницю її душі.

Дівчина, яка вибрала тюльпан своїм талісманом, — це вірний супутник і хороший друг. Навіть серйозна ситуація не може вивести її з себе, вона вміє зберігати тверезість розуму завжди. Їй подобається природа і прогулянки по лісу. Вона — та людина, яка вміє насолоджуватися простим і доступним.

Дівчина-гвоздика гостра на язик, але готова завжди допомогти тим людям, які йдуть напролом і не визнають компромісів. Вона знає все, чого бажає від життя.

Читайте також: Ідеальний чоловік-мрія: щастя чи покарання

Любительки соняшників випромінюють особливу енергію, вони люблять зміни і намагаються прожити кожен новий день по-новому. Вони шукають пригоди, намагаються підкорити нові вершини. Ось до кого потрібно звертатися, якщо ви надумали розважитися — «соняшники» — справжні фахівці в цій галузі!

Якщо ви мрієте про ідеальну дружину і подругу на все життя, то вам потрібна жінка, що віддає перевагу герберам. Вона прекрасна мати і дружина, справжня берегиня домашнього вогнища і внутрішній стрижень сім’ї.

Прихильниця орхідей — жінка мистецтва, яка проводить свій вільний час на вернісажах або концертах у філармонії, вона обожнює Бетховена і Моцарта. Вона яскрава і екстравагантна, прекрасна сама по собі, їй не потрібно інше оточення.

М’яка і ніжна фіалка подобається таким же за характером чоловікам, але щоб з нею познайомитися ближче, буде потрібно трохи терпіння. Вона вибіркова, насторожено ставиться до будь-якого нового знайомства, оскільки боїться обману. Це романтична мрійниця, любителька романсів і хороших книг, обдарована і чутлива, повна фантазій.

Джерело.

Related Post

facebook