fbpx
Спорт
Усик дав волю емоціям після перемоги в Москві: «Батя в будівлі!»

21 липня пізно ввечері в Москві в фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) українець Олександр Усик переміг суддівським рішенням росіянина Мурата Гассіева, ставши абсолютним чемпіоном у першій важкій вазі.

Після бою прямо в рингу боксери дають короткі коментарі. Ось що сказали Усик і Гассиев.

Читайте також: ВСТУП-2018: УЧАСНИКИ ЗНО ОТРИМАЛИ РЕЗУЛЬТАТИ ТЕСТІВ У МАГІСТРАТУРУ

«Олімпійський, спасибі! Люди, земляки, і ті, хто підтримує — спасибі. Москва-2018! Баам! Батя в будівлі! Виграти все чотири титули і кубок імені Мухаммеда Алі — це втілення мрії. Не секрет, що Алі — мій ідол.

Тому для мене це величезна честь. Ні, я — не суперзірка, зірки — на небі. я — звичайний хлопець, у якого дещо виходить робити дуже добре. величезна подяка моїй команді, яка допомогла мені підготуватися до цього бою. це наша загальна перемога!», — сказав Усик.

Після бою Мурат Гассиев визнав поразку: «Усик — мій найскладніший суперник на професійному рингу. Я робив усе, що міг, але сьогодні був його день. Він був фаворитом і довів це в рингу. Для мене ж цей бій стане величезним досвідом».

Олександр Усик став четвертим в історії боксу абсолютним чемпіоном світу.

Відразу після поєдинку боксери обнялися в рингу, а Усик сказав своєму опонентові: «Ти молодий, у тебе ще все попереду, а мені недовго залишилося. Ти красень!». Гассиев подякував Усика.

Джерело.

Related Post

facebook