fbpx
Події
В Івано-Франківську мати 30 років тримала глyxoнiмoгo сина під замком

Зараз Миколі 39 років, 30 з них він провів, не виходячи з квартири.

В Івано-Франківську мати 30 років тримала глyxoнімого сина під замком.Під замком глухонімого тримала його мати, вважала, так для сина буде краще. Виявили його випадково. І вже встигли назвати “квартирним Мауглі”.

Про заручника в квартирі на п’ятому поверсі сусіди дізналися, коли їх затопило. Піднялися розбиратися і виявили закритим в кімнаті дорослого сина Олександри і тіло її чоловіка.

Микола не чує, не говорить і не вміє за собою доглядати. Він жив у брудній квартирі з байдужими батьками. Комунальники, яких після потопу викликали сусіди, вивезли десятки кілограмів сміття.

Читайте також: ЩО ПЕРЕВІРИТИ ПЕРЕД ПОКУПКОЮ КВАРТИРИ НА ВТОРИННОМУ РИНКУ

В інтернат Миколу перевезли після того, як у матері стався iнcyльт. Вона кілька днів лежала в квартирі паралізована, а син сидів біля вікна. Там його і застали сусіди. Кажуть, не знали, що родина живе в такій нужді.

Після місяця, проведеного в лікарні, пенсіонерку помістили в геріатричний пансіонат. У тому, що прирекла сина на самітництво, Олександра не кається.

Майже місяць Микола жив у квартирі один. Поки йому оформляли документи, щоб помістити в інтернат. Паспорт у нього був прострочений.

Тут обіцяють зробити все можливе, щоб життя Миколи стала кращим, ніж з батьками. Але дива не обіцяють. Максимум, що він зможе – користуватися інвалідним візком.

Джерело.

Related Post

facebook