fbpx
Суспільство
В Microsoft розповіли, хто стоїть за атаками вірусів Petya.A і WannaСry

Президент Microsoft Бред Сміт заявив про те, що коли жepтвoю кібератаки стає Україна, не потрібно багато фантазії, щоб зрозуміти, хто стояв за нападом.

Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу ITV News.

Сміт зазначив, що Північна Корея, безумовно, залишається однією з найбільш проблемних країн в питанні кіберзагроз. Сміт нагадав, що в червні жертвою вірусу стала Україна. За словами президента Microsoft, це означає, що не тільки КНДР причетна до кібератаки.

На питання журналіста, хто ж стояв за нападом на Україну, Сміт відповів, що «не потрібно мати величезну кількість фантазії, щоб з’ясувати, звідки вона, швидше за все, прийшла».

Читайте також: СИНОПТИКИ РОЗПОВІЛИ, ЯКОЮ БУДЕ ПОГОДА НА ПОЧАТКУ ТИЖНЯ

Після цього журналіст запитав у президента Microsoft, каже він про Росію. «Я говорю, що не потрібно багато фантазії, щоб з’ясувати, хто напав на Україну», — відповів він, посміхаючись.

Крім того, президент Microsoft висловив припущення, що влада Північної Кореї могли використовувати свою здобич Агентства нацбезпеки США програмне забезпечення.

«За атакою вірусу WannaСry, який вразив понад 300 тисяч комп’ютерів компаній і держустанов в 150 країнах світу, з великою ймовірністю варто Північна Корея», — зазначив Сміт.

Також він закликав уряди країн більше займатися захистом своїх громадян від кібератак.

«Нам потрібно зібрати всі уряди, щоб прийняти “Цифрову Женевську Конвенцію”, яка затвердить, що кібератаки на мирних громадян не мають кордонів і є порушенням міжнародного права», — сказав Сміт.

Related Post

facebook