fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Україна
В супермаркетах України незаконно обшукують покупців

Журналісти з’ясували, які повноваження насправді мають охоронці.

В Україні стає нормою перевірка сумок на предмет крадіжки в супермаркетах. Дізнайтесь, в яких випадках охорона може копатися в сумці, а в яких ні.

Артура Бладіновского зупинили на виході з магазину, попросили показати сумку і перевернули все догори дном. “Охоронці примудрилися повністю перелопатити речі, перерити.

Що насправді дуже неприємно – люди брудним руками чіпають твої особисті речі, а тут були дуже особисті – я воджу грим для роботи”, – розповідає Артур.

Втім, чи показувати вміст сумки охорони, навіть якщо “замиготіли” рамки на виході, вирішує сам споживач, запевняють юристи. “Якщо охоронець хоче перевірити, а людина не заперечує, то все відбувається законно, закону охоронець не порушує.

Якщо охоронець хоче перевірити, і людина проти цього заперечує, а охоронець починає застосовувати силу, для того щоб перевірити, то такі дії охоронця є незаконними” , – зазначає юрист Михайло Ільяшев.

Тому єдине, що може зробити охоронець в разі відмови, – викликати поліцію. Також дзвонити правоохоронцям має право і споживач. Так сталося і з киянином Євгеном Крючком.

Читайте також: П’ЯНI ПОЛЯКИ ПOБUЛU УКРАЇНЦЯ

Речі в клітинку він не здає, тому що часто носить із собою ноутбук. Охоронцеві ж здалося, що чоловік вкрав пачку вафель, тому вимагав показати, що в сумці. Той відмовився і набрав “102”.

“Я говорю, що відмовляюся показувати, викликайте міліцію, тоді ще міліція була. Викликайте, складайте протокол обшуку, двох понятих”, – розповів Гачок. Правоохоронці приїхали, склали протокол – краденого не знайшли. Втім, Євгенія цей випадок обурив, і він пішов в прокуратуру. Там поскаржився на охорону – за наклеп. Але зізнається, що покарали охоронця, він не впізнав.

Як в супермаркетах спостерігають за покупцями і визначають, кого перевіряти, журналісти запитали у п’яти торгових мережах. І ні в одній не погодилися розповісти.

Джерело.

Related Post