fbpx
Економіка
В Україні почалися розпродажі зимових речей: що обіцяють магазини

Продавці пояснюють, що ціни скидають під кінець сезону – щоб товар не залежувався.

В Україні вперше після листопадової “Чорної п’ятниці” настав час для вигідного шопінгу – в магазинах і навіть на ринках оголосили про знижки. Але чи можна вірити обіцянкам продавців.

Наприклад, на столичному ринку почався розпродаж зимових речей. Майже кожна друга вітрина рясніє оголошеннями про ЦІНОПАД. “Скинути” обіцяють 50% і більше. Подешевшали светри, шапки і особливо пуховики. Продавщиця Тетяна в доказ демонструє накладну:

“4650 грн було, зараз 2950 грн. От у нас накладні, за якими працюємо. Ми не вигадуємо”, – говорить Тетяна.

Читайте також: ЗДИВУВАЛА: 76-РІЧНА ПЕНСІОНЕРКА В САМОРОБНИХ КОВЗАНАХ ВІРТУОЗНО КАТАЄТЬСЯ ПО ОЗЕРУ (ВІДЕО)

Продавці пояснюють, що ціни скидають під кінець сезону – щоб товар не залежувався. Але бажаючих придбати обновки зі знижкою все одно трохи – люди придивляються вже до весняного гардеробу.

А ось де справжній ажіотаж – так це в торговому центрі. Багато хто вважає кінець зимового сезону ідеальним для полювання на брендові речі. PR-директор торгового центру запевняє, що знижки до 50, 60-70% цілком реальні.

“Світові бренди в принципі ніколи не грають з ось “переклеюванням-заклеювання” цінників. Зараз буде одна ціна на весняну колекцію. Але, звичайно, в кінці сезону її можна придбати за іншою ціною”, – розповідає PR-директор торгового центру Тетяна Атаджанова.

Втім, зимова розпродаж закінчується вже через кілька днів. Тому знайти речі свого розміру можна, тільки якщо дуже пощастить.

Джерело.

Related Post

facebook