fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Україна
В Україні змінили порядок оформлення паспортів: що потрібно зробити вже сьогодні

Кабмін дозволив українцям міняти паспорти старого зразка на ID-карти. Крім того, це в обов’язковому порядку слід зробити до закінчення терміну дії “книжечки”, який видавали з 1994 року.

Про це заявили представники Кабінету міністрів України.

Читайте також: У ХЕРСОНІ ЖІНКА НА ВУЛИЦІ ПАЛИЦЕЮ ПOБИЛA СЕМИРІЧНОГО ХЛОПЧИКА

Кабінет міністрів України врегулював правові норми в обміні паспорта громадянина України зразка 1994 року і дозволив українцям за бажанням міняти паспорти у вигляді книжки на ID-карту.

Зазначається, що з 1 листопада поміняти паспорт у формі книжечки на ID-карту можна буде у будь-який час.

Також, якщо громадянин досяг віку 25 або 45 років і не звернувся в установленому порядку протягом місяця для вклеювання фотографії у старий документ, то такий паспорт підлягає обов’язковому обміну на ID-карту.

Джерело.

Related Post