fbpx
Breaking News
НЕдобрий ранок: 5 помилок, які ми робимо зранку, а потім жаліємося на самопочуття. Уникайте їх – і ваш ранок завжди всміхатиметься!
Все про Різдвяний піст 2019-2020: тривалість, особливості, харчування і як правильно постувати, щоб дійсно очиститися душевно і тілесно.
Красуні, зберігайте собі місячний календар стрижок на ГРУДЕНЬ-2019 з детальними рекомендаціями! Щоб не забути, коли варто йти до перукаря, а коли краще не чіпати волосся. Нехай візит до майстра подарує вам лише позитив і зміни на краше!
Цeй сметанковий торт печу вже вдруге за місяць. Діти кажуть, що я чарівниця! А це все заслуга неймовірно легкого рецепту! Зaписуйте, гoтуйте і будьте здoрові!
Цeй рецепт дбайливо зберігається на першому аркуші пожовклого від часу зошита. Його ми завжди пекли на свята. Не було нічого більш святкового для мене, ніж ця білосніжна гірка. Звідки цей рецепт в нашій родині взявся вже ніхто і не пам’ятає. Швидко і просто готувати, а смак приголомшливий!
Україна
В Україні змінили порядок оформлення паспортів: що потрібно зробити вже сьогодні

Кабмін дозволив українцям міняти паспорти старого зразка на ID-карти. Крім того, це в обов’язковому порядку слід зробити до закінчення терміну дії “книжечки”, який видавали з 1994 року.

Про це заявили представники Кабінету міністрів України.

Читайте також: У ХЕРСОНІ ЖІНКА НА ВУЛИЦІ ПАЛИЦЕЮ ПOБИЛA СЕМИРІЧНОГО ХЛОПЧИКА

Кабінет міністрів України врегулював правові норми в обміні паспорта громадянина України зразка 1994 року і дозволив українцям за бажанням міняти паспорти у вигляді книжки на ID-карту.

Зазначається, що з 1 листопада поміняти паспорт у формі книжечки на ID-карту можна буде у будь-який час.

Також, якщо громадянин досяг віку 25 або 45 років і не звернувся в установленому порядку протягом місяця для вклеювання фотографії у старий документ, то такий паспорт підлягає обов’язковому обміну на ID-карту.

Джерело.

Related Post