fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
В яких будинках купити квартиру: 30% економії та більше комфорту

Українці щороку в середньому переплачують за опалення до 40%. Причини таких витрат у тому, що старі неутеплені будинки з’їдають надто багато ресурсів. Джерело

А купуючи квартиру, більшість людей не замислюються над його енергоефективністю і потім за це розплачуються з власної кишені.

Експерти розповіли, в яких будинках краще купувати житло.

Хоч і квартири, наприклад, у хрущовках значно дешевші, проте на практиці виявиться, що жити в них на 20-30% дорожче.

Як обрати квартиру, щоб потім не переплачувати

В Україні близько 80% “холодних” будинків.

“У минулому році платив за комуналку 1,5 тис. У цьому місяці заплачу за січень 2,3 тис.”, – розповідає житель однокімнатної квартири в Святошинському районі Андрій Яров.

Зі старою квартирою за нижчу вартість ви отримаєте платіжки з космічними сумами та холодними кімнатами. І тут не вирішать ситуацію нові вікна.

“Квартиру купував три роки тому. Грошей було впритул. Ось з’явився такий варіант, люди їхали і великий дисконт дали. У будинку ОСББ немає, двері в під’їзді постійно зламані, питати немає з кого.

Стіни дуже холодні. Поміняв вікна, але все одно весь будинок холодний. Плачу багато грошей і мерзну. Думаю, може легше вже іншу квартиру знайти”, – скаржиться Андрій.

За словами експертів, деякі будинки простіше знести та побудувати новий, ніж утеплювати.

Таким чином, наприклад, за 5 років життя в хрущовці, за опалення жителі переплачують стільки, що можна було б відкласти на недороге авто.

Читайте також: У справі Зайцевої-Дронова захист знайшов основну деталь: зійшлися на довічному

Чому в новобудові жити вигідніше

Нові будинки відповідають правилам енергоефективності. Тільки через це суми в платіжках можуть бути на 30-40% меншими.

Тобто не потрібно знайомитися з усіма сусідами, шукати, де брати кредит і всім будинком платити 8 млн. грн. за утеплення.

Крім того, в нових будинках комфортніше і ви маєте можливість самостійно контролювати, скільки витрачати тепла.

У старих будинках система опалення не дозволяє встановити прилади обліку в кожну квартиру. Тому доводиться платити за той обсяг тепла, який показав будинковий лічильник.

Так, купивши квартиру в новому будинку, можна щорічно економити десятки тисяч гривень, не оплачуючи “зайве” тепло. І враховуючи, що тарифи на опалення зростають, щороку сума економії буде збільшуватися.

Related Post